Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » SZAVAZÁS! Ti hisztek a vámpíro...

SZAVAZÁS! Ti hisztek a vámpírokban?

Figyelt kérdés

Aki hisz bennük, írjon be A betűt kommentben.

Aki nem hisz, írjon be B betűt kommentben.

Szkeptikusok és akik nem hisznek, ne írjanak!



#vámpír #Hiszekbenne #Pffszkeptikus
2020. okt. 4. 19:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/131 anonim ***** válasza:
100%

Megkérek mindenkit, hogy aki itt szavazott, az nyomjon egy szavazatot ide is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..


Így hátha az itteni kérdező nem képzeleg "A" válaszokat mindenhova...

2020. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/131 A kérdező kommentje:
Az, hogy te a saját kérdésedhez összecsődíted az ismerőseidet, nem bizonyít semmit. Itt, a független szavazásnál kiderült, hogy 90% hisz bennük.
2020. okt. 6. 20:22
 43/131 anonim ***** válasza:
100%
3x átszámoltam, és szerintem a 38-as válaszoló jól számolt. Ha még hozzávesszük, hogy őt is A-nak tekinted, még akkor is 6-2-re nyert a B, vagyis több szkeptikus van, hívő.
2020. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/131 anonim ***** válasza:
100%
*mint hívő
2020. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/131 A kérdező kommentje:
45-ös köszönöm a szavazatot, beleírtam a szavazatodat a füzetbe, mint hívő, azaz A.
2020. okt. 6. 20:25
 46/131 anonim ***** válasza:
97%

éééérteeeem szóval így állunk.

4 kilyelentette a kulcsproblémát a kérdésedben válasza B

Aki nem írt az szkeptikus, és "Szkeptikusok és akik nem hisznek, ne írjanak!" tehát B

A c válaszoló troll, szóval B

10 13 ugyan az a személy mint 16 és 18 (it's me Marió)

19 ezen a síkon nincs, (ami téged érdekel) tehát B

21 bolondnak néz. és bár igaz nem cáfol továbbra is B

26 betegnek tart B

30 rád célzott B

31 felidézte a problémát a kérdésben akárcsak a 4-es esélyesen B


Ahogy én számolom téged is beleszámítva 19 és az én Á válaszom beleszámítva 3 A vs 13-14 B

Nyerésre áll az A ahha...



Miskolc: Köszi, hogy leírtad, hiszékeny, naív kérdező, Éjszakai műszakba vagyok, így a hajnali 13 körül nem vagyok aktív....

És bocsi nekem ez kevés adat. megtámadtak egy embert a nyílt utcán, Mikor? Hol? Halál eset történt? Eljárás indult?

Szemtanú vagy vagy te csak hallomásból kaptad?

Csak mert egy elég komoly esetről írtál, vámpírral vagy a nélkül.


"kiszívta a nyakát" ez alapján a támadó ismerte az áldozatot, közelhajolt és a fülébe súgott. Ohh, a regények ominózus pillanatai... Mikor a "bosszúálló elsúgja kicsi titkát"

kívülről persze tűnhet úgy mintha smárolnának, bár ez bűntettnél nehéz elképzelni, így vámpír aki épp eszik... ezen kívül adott még az ember száján kívül két kéz, ami jelen esetben használaton kívül van...


A válaszom továbbra is Á, viszont nyugodtan számolhatod B-nek, ehhez képest én realistább vagyok. a Varsóit továbbra sem találom.

2020. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/131 anonim ***** válasza:
96%

#45 vagyok

Javítottam az utolsó mondatom, mert amint látod kimaradt a mint. Még direkt be is csillagoztam.

De te olyan elvakult hívő vagy, hogy nem látsz ki a sötétségből. Hülyékkel nem is érdemes vitatkozni.

2020. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/131 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy többezer szemtanú volt.
2020. okt. 6. 20:31
 49/131 anonim ***** válasza:
100%
oké több ezer. kb 4000, de abból egy se jelentett? komoly? egy se egy utcai támadást? gyilkosságot, emberölést? Gondold végig
2020. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/131 anonim ***** válasza:
100%

De akkor fent van az interneten. A 10-15 szemtanús koccanásoktól, amiben nem sérült meg senki, az egy szemtanús UFO észlelésig minden fent van. Nehogy már azt mond, hogy a több ezer embernél nem volt egy rohadt kamera, vagy valami, amivel feltudtak venni egy ilyen különleges eseményt. Még mindig nem tudtad bebizonyítani, hogy te nem csak kitaláltad.

A bíróság sem fogja elhinni, amit mondasz, ha azt mondod, hogy a szomszéd Erzsi néni látott egy gyilkosságot, de nem tudsz felmutatni semmilyen bizonyítékot, és még Erzsi néni sem tudja megerősíteni, hogy ő látta.

Te nem tudsz bizonyítékot felmutatni, a miskolci pedig nem tudja megerősíteni. Így hogy higgyünk neked?

Igen, persze nem tudja cáfolni a miskolci válaszoló a sztorit, de ez pont nem elég, ha nincs bizonyítékod.

2020. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!