Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lányok! Járnátok ilyen fiúval?

Lányok! Járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem, mert szex közben belesuttogtam a fülébe, hogy:

"Nem félünk és nem fázunk

Orbán Viktor a királyunk"

Nálatok ez szakító ok?

20F



2020. nov. 28. 17:43
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Na, nálam ez a varázsszó.

Meg is jött a kedvem a gyermeknemzéshez.

Árpád népe nem fogyhat el!

Viszont... Lenne itt még valami... Én szeretem zenére csinálni... Van egy hazafiad Kárpátia válogatás CDm, meg az Ismerős Arcoktól a Nélküled... Csak azért, hogy már a nulladik percben is jó neveltetést kapjanak a gyermekek.

Ez Kegyednek belefér?

2020. nov. 29. 23:22
 12/34 anonim ***** válasza:

Ilyen téren nem vagyok válogatós, akár egy Ákos koncert is mehet a háttérben miheztartás végett, csak hogy ne felejtsem el a princípiumaimat.

Nyugtass meg, hogy az ággyal szemben lévő falon van egy naponta ápolt aranykeretes kép a Kedves Vezetőnkről! Csak hogy legyen mit nézegetni közben. (Mindketten tudjuk, hogy ez nem a szexualitásról szól. Az a rothadó nyugat "érdeme"...)

2020. nov. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Így van. Külön munkást fogadtam fel erre a munkára, minden nap amikor délben szólnak a harangok, ő azok ritmusára törölgeti a képeket.

A fal színe narancssárga, lehet, hogy asszony szépérzéke mást diktálna, de ehhez ragaszkodom.

Ha bármi egyéb feltételed van, azt szívesen meghallgatom, ha nincs, akkor viszont el is kezdeném szervezni a lagzit. Jó falusit, ha nincs a Kisasszony ellenére.

2020. nov. 30. 00:37
 14/34 anonim ***** válasza:
Úgy szól a fáma, hogy alá kell vetni magam a férjem akaratának, úgyhogy ellenvetésem nincs. Örülök a képek gondos tisztán tartásának, ahogy a lagzinak is. Bízom benne, hogy ősi magyar hagyományinkon fog alapulni az ünnepségsorozat, ezt követően pedig meg is koronázhatjuk az ünnep fényét mindjárt egy babaváró hitel felvételével.
2020. nov. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
És örülök annak is, hogy külön munkás felfogadásával hozzájárultál a teljes foglalkoztatottság eléréséhez is!
2020. nov. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Ámen.
2020. nov. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Remek neveltetést kaptál Asszony! Ez a beszéd!

Áldás szálljon szép szüleidre!

Remelém csöppségeinkbe is átivódik majd ez a büszke hazaszeret, melyet mi képviselünk.

Nem vitás, fel fog virágzani a magyar nemzet.

Egybekelésünkről majd még értesítelek. Ha úgy kivánod egy "randevú" megejthető előtte csak, hogy megbizonyosodjunk abban, amiben most hiszünk. 🙏

2020. nov. 30. 14:02
 18/34 anonim ***** válasza:

Népünket a vak bizalom és hit tartja össze, nem szükséges a személyes találkozó, biztos vagyok benne, hogy agy nemzetéért bármikor harcra kész igaz magyar családfő fog kedve és érdeke, és persze a nemzet érdeke szerint használni!

Úgy legyen!

Várom a menyegzőt, és persze már szerzem is be a formanyomtatványokat az anyagi jólétünk hitelekből való finanszírozása érdekében, melyet vezetőnk és ezeréves államunk kegyéből adott nékünk az Úr!

2020. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
28%
Dugás közben ne politizálj
2020. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
Ez k.rva vicces sztem xD amit mondtál
2020. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!