Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha a gmail=dzsímél, akkor a...

Ha a gmail=dzsímél, akkor a google=dzsúgl?

Figyelt kérdés
Már csak hogy következetesek legyünk :D
2020. dec. 22. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Na aggódj, legközelebb talán valami vicceset is sikerül írnod. Mert ez sajnos távolról sem az.
2020. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már dzsúdzsl...nem?
2020. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én gémél-nek szoktam kiejteni a gmail-t, amikor meg pl valahova gépelem be, vagy felírom; akkor meg gmailt mondok ugyanígy ahogy írva van, de csak magyaros kiejtéssel. Nekem a dzsímélnek bocsi, de kicsit olyan sznobos, vagy nem is ez a megfelelő szó feltétlenül, de tehát nekem olyan hatása van. Mintha valaki olyan menőnek érezné magát; meg felvágóskodni akarna az angol-tudásával; hogy ő villogtatja, hogy ő milyen jóó. :):):) Meg nekem a tiramisu is tiramishu; tehát szívesen így írom, hogy van benne még egy darab 'há' ; meg még nekem a youtube is jutub; s nempedig a jutyub; de az se rossz; de én szóval tehát jutub-kiejtéssel jobban szeretem. :):) Bocsi mindenkinek, ha megbántottam volna; mindenkit nagyon szeretek; boldog karácsonyt ! . :)
2020. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*h-val ; akik nem angolt tanulnak, nekik a számukra: ha csak sima s-van angolban, akkor általában sz-nek van kiejtve; ha meg sh, akkor az a magyar s hang. De pl vannak ilyenek még , hogy sure; vagy Sean (most nemtom, milyen eredetű név; nem néztem meg) De tehát a sure az kábé ilye súr,vagy suö, az r így az kicsit így el van harapva.; Viszont a survivor pedig megint sz-szel van; tehát az már szörvájvör kiejtésben szépségesssen. :):) Ja és a Sean meg ha név, akkor Són/Son kiejtése van neki; mint Connery, de ha meg 'seen', akkor meg azt jelenti, hogy látta; de a són-nak van még egy ilyenje is: shone; ez amikor ragyogott, sütött a nap, tehát ez meg a shine-nak a múlt ideje. :) See pedig a lát, a sea a tenger. :):) | Köszönöm a figyelmet! :) :)
2020. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Ja és még a son az a fia valakinek; lányban daughter; és a sun pedig maga a Napocska; Bonnie M-nek is a Sunny című száma az egy ilyen óda a Napocskához; ezt jelenti a címe, hogy napocska. :) A napok meg, mint a hétköznapok; mint pl hétfő-kedd, stb azok úgy vannak, hogy day:):):) Amit meg déjjnek kell kiejteni; és bocsesz hogy én is a villóddzásér'; de szóval van mégegy they, azaz, hogy 'ők', na, az meg egy j-val van. :):) Így most már remélem, mindent esetleges felmerülő kérdést kifejtettem precizitással. :) Amúgy angolul ez a szó priszájz asszem. :):) Aki a precíz. :):) Egyébként menetközben tényleg rájöttem, hogy ez most úgy tűnhet , mintha én is villóddzanék; de tehát ezt én most kedvesen írtam; tehát nem várom el az "istenítést" érte cserébe. :):) Tehát ez lényegében nem "villódzás" az én nézőpontomból; de lehet kívülről úgy tünhet. :) Ha igen, akkor bocsi. :) :) :)
2020. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*ja és a seen az amúgy szín kiejtve; a sea/see/C pedig szí. :):)
2020. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fordítva!

Mivel google ezért gmail.

2020. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dzsúgli...
2020. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!