Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tőgyek (khm... hölgyek - a...

Tőgyek (khm... hölgyek - a szerk.) ismerkednétek?

Figyelt kérdés

Magamról:


Azóta élek, mióta megszülettem. Egy átlagos Besenyő család gyermekeként jöttem a világra. Korán, már csecsemőkoromban felismertem, hogy b*szod, én ezeknek a hülyéknek ki leszek szolgáltatva, amíg meg nem tanulok legalább járni. Próbáltam hát ellesni a járás fortélyait a kapafogú nővéremtől, de sajnálattal kellett konstatálnom, hogy ő csak egy Zigóta. Elkeseredettségemet tovább táplálta, hogy az anyám, a Margit egy szakállas férfi. Ha ez nem lett volna elég baj szegény fejemnek, egy idős szenilis fószer néha kivett a gyerekketrecből, pórázt rakott rám, húzott a földön és Morzsinak szólított. Kutyául éreztem magam. Kicsivel később, 18 éves koromban elhatároztam, hogy karriert csinálok és a Győri Keksz számára új kekszreceptet készítettem, de sajnos ők erről a mai napig nem tudnak. Nem is baj, mert nem volt finom a keksz.

Most úgy érzem, hogy itt az ideje párt találnom. Nekem már az is jó, ha nem egy szakállas Margit nevű férfi vagy. Vagy kutya.


Szívélyes üdvözlettel: Tompika



2021. febr. 4. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszólt neked a szerkesztő?

Lehet nő vagy tehén, hívd el bandira!

2021. febr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Noooooormális? Hát aki tőgyfát ültet a tejföldön, az ne csodá'kozzon azon, hogy csak a Evetke ropogtatja a makkját... Há' nem? Há de!
2021. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem.

Bár sem szakállas Margit nevű férfi, sem kutya nem vagyok

2021. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehén is jó.
2021. febr. 5. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi Evetke,később rágó gumi fogaid is lesznek
2021. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!