Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt életed legcikibb,...

Mi volt életed legcikibb, legkínosabb helyzete? :D Kort és nemet írjatok xD

Figyelt kérdés
(Először nem tudtam eldönteni hogy melyik kategóriába tegyem de végül a humor lett mert ezek a ciki sztorik visszagondolva általában viccesek.😂)

2021. febr. 13. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Nem volt ilyen 😴
2021. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
nekem volt, de hosszu....
2021. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
És neked?
2021. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösz XD



Nekem ilyen brutál ciki nem volt csak sok kisebb de ezek nem viccesek xd

2021. febr. 17. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Oké, ez nem igazán vicces, inkább csak ciki, de kimentem az udvarra, mert macskanyávogást hallottam. Egy szürke macska verte a mi cicánkat. Ahogy meglátott engem, átmászott a kerítésen, és meglépett. Egy ideig még kint maradtam, és látom, hogy valami szürke már megint ott mozog a kerítésnél. Odakiáltottam, hogy: nem mész innen te dög? (Állatvédők ne kövezzenek meg, csak kicsit ideges voltam, amúgy sosem bántottam még állatot :D)Sajnos akkor vettem észre, hogy az a szürke valami igazából egy idős bácsi haja volt, csak a kerítés eltakarta a feje többi részét, és ezért azt hittem, hogy már megint az a macska jött vissza. Visszaszólt, hogy mit kiabálsz?, és bár utána továbbment, azért egy kicsit kínosan éreztem magam :(
2021. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!