Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Két cina találkozik, az egyik...

Két cina találkozik, az egyik azt mondja a másiknak ?: - Te én nem látok. - Akkor te vakcina vagy.

Figyelt kérdés

2021. febr. 24. 10:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10 értékeltelek meg a zöld is ment neked

lehet hogy béna vagyok de ezen röhögök már 2 napja, akkor én bolond vagyok szerinted?

mert már 20 évvel ezelőtt rájöttem hogy nem vagyok 100, legfeljebb 82

2021. febr. 24. 21:45
 12/15 anonim ***** válasza:

Mivel én biológiát tanultam egyetemen annak idején, te mint kémiás csak bolond lehetsz, mint a fizikások, matekosok, programozók, bölcsészek és jogászok :D:D:D


Viccet félretéve abszolút nem vagy bolond, mindenkinek más a humora. Az #1-es hozzászólásom is saját vélemény. Láthatóan én is sokszor elszórakoztatom magam, ami másoknak nem jön be. Az a legfontosabb, hogy neked jó kedvet csinál, mindenki más aki nem érti le van ejtve. Így tovább, csak vidáman! :)

2021. febr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nevettem ezen :D Köszönöm :)
2021. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 zoltandudas válasza:
A cinák után most két vírus beszélget: "Te figyusz ide! ?.., Én már megint meghaltam.- Hogyhogy? - Itt van a harmadik hullám."
2021. febr. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#13-nak ment a zöld

#14-nek is term. Marhajóvagy zoltandudas. :)

2021. márc. 14. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!