Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Április 1-ei tréfának mennyire...

Április 1-ei tréfának mennyire erős egy kamu pozitív terhességi teszt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 20:25
A kérdező szavazást indított:
Inkább ne, rossz következménye lehet
Nagyon jó
Hát, kicsit gyenge
Szerintem unalmas
59 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha nálam próbálkoznál ezzel, nagyon könnyen az utcán találhatod a holmijaidat - persze kizárólag poénból.
2021. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Férfi esetén elég erős.
2021. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne csináld.
2021. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Az egesz aprilis elseje nem szimpatikus nekem. Ha azt akarod hogy kidobjon a pasid akkor csak siman rugd meg ott ahol simogatasra vagyna.
2021. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
40%

En szerintem ha szeretnetek babat es ugy adnad be neki ezt a poent biztos nem venne jo neven mert utanna csalodott lenne hogy megsem

De ha meg nem szeretnetek egyenlore en szerintem nincs azzal baj igy meg prankeled nem ertem akik azt irjak hat en ki is dobnalak miert is?

Legalabb meg tudod egy eles helyzetben hogy reagalna erre

2021. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Te ismered a párod.
2021. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

"igy meg prankeled nem ertem akik azt irjak hat en ki is dobnalak miert is?"

Mert egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha ilyen alapvető kérdésekben nem bízhatok a páromban, akkor onnantól semmit nem fogok tudni elhinni neki. Azt mondod, elütött egy autó, épp a mentő visz a kórházba? Hehe, jó vicc, szevasz. Kirúgtak a munkádból? Király vicc, további jó munkát! Meghalt anyád? Hihi, ez mekkora poén.

Szóval nem. Vannak dolgok, amivel nem viccelünk.


"Legalabb meg tudod egy eles helyzetben hogy reagalna erre"

Ez nem éles helyzet, ez egy hazugság. És párkapcsolatban nincs helye hazugságnak.

2021. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
6-os vagyok. Erre mondtam, hogy te ismered a párod. Biztos van akiknél ez belefér, és teljesen jó nekik.
2021. ápr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Wadmalac ***** válasza:
80%

Most gondold el a helyzetet. Bedobod: terhes vagyok. Erre a pasi nem a térded elé omlik könnyes szemmel, hasadat puszilgatva, hanem azonnal elkezdi felmérni, van-e keret elvetetni.

Mérd fel előre, hogy ezért a hozzáállásért elhajtanád-e, és ha igen, akarod-e tudni, hogy így reagálna.


Tökmindegy. Biztos, hogy nem találná viccesnek.

2021. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
69%
Otromba, tiszteletlen dolog. A másik ember érzéseivel így játszani számomra válóok.
2021. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!