Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párommal április 13-15. -én...

A párommal április 13-15. -én voltunk együtt és óvszerrel védekeztünk. Április 19. -én egész nap hánytam. Lehet ez terhesség vagy csak szimplán más betegség?

Figyelt kérdés

Április 19.-én éjjel kezdtem el hányni és ez egész estig tartott.

Lázas is lettem.

De közben éjjel meg is jött.


Lehet ez terhesség vagy ez egy vírusos megbetegedés?

(Holnap megyek orvoshoz)


2019. ápr. 19. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes, de azért nem ártana átforgatnod egy biológia könyvet mielőtt szexelni kezdesz, mert baromi gáz, hogy alapvető dolgokkal sem vagy tisztában.
2019. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azt még hozzátenném, hogy fáj a hasam és a gyomrom is. (alhas és felhas)

Egész nap alszom, ha felébredek rögtön szaladni kell hányni. Enni és inni sem tudok, mert 20-30p múlva kijön.

2019. ápr. 19. 17:54
 3/14 A kérdező kommentje:
1-es, csak tudod pont szex után pár nappal kezdtem el hányni és ezért picit megijedtünk, hogy valahogy mégis bejuthatott, aminek nem kellett volna.
2019. ápr. 19. 17:56
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár nappal szex után még nem hánysz, mert el se kezdődött a beágyazódás, a szervezeted még nem termel hcg-t amitől esetleg később hánynál.
2019. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szex után pár nappal nem kezdesz el hányni terhesség miatt. Maximum akkor, hogy ha korábbi aktusból vagy terhes, de ha megjött, akkor nem valószínű, hogy az vagy.

Biológiakönyv. De tényleg.

2019. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Megjött, de olvastam, hogy aközben is lehet vérzés.


Jobb félni, mint megijedni!

2019. ápr. 19. 18:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát olyasmiknek utána nézel, hogy terhesség alatt NÉHA előfordulhat vérzés, de az, hogy hogyan történik a megtermékenyítés-beágyazódás stb arról alap szinten sincs fogalmad.

Lesznek itt még bajok....

2019. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy más bajod van. Terhességi hányás csak a 5.-6. terhességi héttől lehetséges, a heteket pedig az utolsó menstruációtól kell számolni.
2019. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mielőtt nekiállnál kefélni, legyél már tisztába a teherbeesés menetével! Minden nap kitesz egy ilyen kérdést egy IQ bajnok, és már én szégyellem magam helyettetek!
2019. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak a filmekben kezdődik hányással a terhesség.

Illene ezzel tisztában lenni, ha már szexelsz...

2019. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!