Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elrepültem véletlenül Irakba,...

Elrepültem véletlenül Irakba, és eltörött a seprűm, hogy jussak haza? Értem jöttök kérlek? Nagyon félek, SOS.

Figyelt kérdés
Nimbusz 2021 limitált garanciást használok, az új kiadást. Nem tudom hogy történhetett ez meg, de eltörött. Itt minden elég veszélyesnek tűnik, és be vagyok kaksizva, hogy tudok hazajutni? Van esély rá, hogy valaki utánam jön? Tudom hogy megszegtem a szabályokat, mert itt nem szabadott volna használjam a varázserőm, ráadásul a kijárási tilalmat is megszegtem. De én elviszem a balhét a mágiaügyi tanács előtt ígérem, csak utánam jönne valaki? És egy McDonalds menüt is hozna ha lenne oly szíves a hazaútra? Mert elég éhes vagyok már és szomjas is, egy feles bubimentes víznek is nagyon örülnék, mert ezt a folyóvizet nem szívesen innám ki. Kölcsönadnám a tiltott mágiás fekete varázslatos könyvemet is, annak aki iderepülne értem. Boszik, vállalkozó?

2021. ápr. 17. 03:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te komolyan kirepültél??! Van fogalmad róla, hogy mit tettél? Láthatatlanító köpenyt használtál legalább? Mindannyiunkat veszélybe sodorhatsz, te idióta! Én nem veszek részt ebben. Küldetek baglyot az akadémiára. Maradj ahol vagy! Ezért akár életed végéig is a koboldok közé zárhatnak... Jól elintézted.
2021. ápr. 17. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
- 500 pont a Griffendéltől!
2021. ápr. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ne vond bele őket kérlek! Még ennél is nagyobb gond lesz! Én majd utólag leróvom a kegyeletet. Valaki tudja ma kik őrzik a szentélyt? Nálam van a talizmán, be tudnak azonosítani. Az őrzőknek ha szólnátok, ők idejönnek és talán nem köpnének be. (Ha már senki nem tud segíteni önszántából. 😭)
2021. ápr. 17. 04:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Hopponálj, marha... -.-
2021. ápr. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Most komolyan, senki nem válaszol a messengeres boszi csoportban sem. Csak azt ne mondjátok, hogy alszanak. Bezzeg mikor másnak kellett bájital, akkor mindig adtam. Csináljátok csak meg magatok ezután a főzeteket! Remélem azért a baglyot nem küldted el, hallod? Vet az ideg rendesen, valami mocskos árokban szundítok. Remélem nem gyilkolnak meg, míg értem jön valaki.
2021. ápr. 17. 04:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit sajnáltatod itt magad? A Roxforton kívül kvázi bárhol lehet hopponálni. Ameddig ezeket a litániákat írogatod, simán haza tudtál volna hopponálni hússzor is. Csak figyelemhajhász troll vagy, nem akarsz valódi megoldást.
2021. ápr. 17. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nincs még jogsim, nem tudok...

Most meg merülök, fantasztikus. SZÓLJATOK AZ ŐRZŐKNEK! Nálam a talizmán. És valaki mondjon rám egy jólétigét, félek.

2021. ápr. 17. 04:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok a szentélynél most, be vagyok osztva mára. Épp mandragórát főzünk és a szellem Jacko koncertezik nekünk. Senki nem fog utánad menni, mert tojunk rád, kiröhögtek téged, már bocs. :D Így jártál, egy újabb elkényeztetett ficsúr, akinek a gazdag szülei megvették a legújabb kiadású Nimbust, de jogsija nincs. Aztán kirepül éjnek évadján a muglik közt. :D Élvezet lesz hallgatni, mit szólnak majd ehhez a boszorkánymesterek.
2021. ápr. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy elátkozott de jó állapotú fekete könyvben kell, ha be van tiltva ha nem. De egy tiltott fekete mágiával foglakozó varázs könyv annál inkább.

Söprű helyett használj térkaput. Ott tesztelni se kell és viszonylag költséghatékony is. De a partvis miatt reklamálnék... remélem legalább összeszedte magát?

2021. ápr. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Khm ha ez tényleg igaz lenne, akkor van mobilod mivel mobilon írsz, ergo tudod használni a mobilod fizetésre is bizonyos helyeken. Első körben javaslom nézd meg Pamkutyáék azon videóját, ahol Afrikából jönnek haza mobilt használva csak a fizetésre. Nagyon kreatívan oldották meg először, pedig nekik varázsképességük sincsen,vagy ki tudja :D, jó jó nem egyedül voltak ott, de igazából valószínűleg az egész útjukat előre megtervezték, ez is igaz, de egy benzinkúton megbeszélték az egyik autó tulajdonossal, hogy ők fizetik a benzint, ő meg odaadja nekik a készpénzt, és úgy már volt készpénzük, és aztán utána már ahogy a főváros felé értek ott már volt lehetőség mobilos fizetésre is.

Itt a videó hátha segít:


https://www.youtube.com/watch?v=3WTrTK2RUvM


Ez egy videó sorozat amúgy!



Amúgy az iraki magyar nagykövetség telefonszámát meg tudod nézni google segítségével, ők hazajuttatnak bár mint írtad khm hát miért nem keresed a mágiaügyi nagykövetséget ha van ilyen, minden boszinak tudnia kéne, ha varázsolni tudsz, elvileg haza is tudnád teleportálni magad, milyen boszi vagy, hogy ezt nem tudod?


Hú amit előző írt a térkapura én is kíváncsi lennék, bár én nem vagyok boszi, nincs tudomásom róla. :D


Szerintem hívd fel a családodat, ők majd intézkednek.

2021. ápr. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!