Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Támogatnátok egy liberálisabb...

Támogatnátok egy liberálisabb rendet, ahol az emberek nem csak a nemüket, hanem az életkorukat is szabadon megválaszthatják?

Figyelt kérdés

Manapság nagyon felkapott lett az LMBTQ téma, transzneműek melletti kiállás, emberek felkarolása, akik férfi testbe születtek, de nőnek érzik magukat vagy női testben inkább férfiak...


Kevesebb szó esik róla, de ennél sokkal több embert érinthet az életkori diszharmónia, díszkomfort. Lehet, hogy valakinek 60 éves teste van, de belül 40 évesnek érzi magát. Ilyen irányú plasztikai beavatkozások gyakoribbak is, mint a nemváltoztató műtétek.

Vagy az is lehet, hogy valaki még csak 55, de már tízzel többnek érzi magát, 65 lenne.

Ezek elfojtása helyett egy liberális kormány elismerné az emberek szabadságát és a hivatalosan nyilvántartott születéskor adódott nemet, életkort is meg lehetne változtatni. Aki szeretné az új igazolványt kaphatna, ami megfelel az identitásának.



2021. aug. 4. 22:56
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
17%

H.lye vagy? te sz.mét. minnyá beperellek, te soviniszta disznó.

Nekem már 30 éve visszafele múlik az idő, lassan elérem a cumizós kort.

2021. aug. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Bakker egyből 70 éves lennék és nyugdíjba vonulnék...:))
2021. aug. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
Amit leírtál az nem liberalizmus, hanem anarchia, ami pont szembemegy a liberalizmussal.
2021. aug. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%

Tessék mondani, lehetne, hogy én porszívó legyek?

Az nagyon, nagyon jó lenne!

2021. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ennyi erővel a pedofília is törvényes volna életkor változtatás miatt. Sőt mindenki már tizenévesen nyugdíjas korúnak írná magát, hogy ne kelljen dolgoznia.


Hát ezért nem te hozod a jogszabályokat, hanem Viktor.

2021. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
De ha öreg akarna lenni, akkor nem lennének fogai és a farka sem állna már fel, ha meg nő lenne, akkor ráncos lenne és lógnának a csöcsei.
2021. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%
22 éves polinéz nő akarok lenni, aki leszbikus, 22 cm-es farka van és multi milliárdos.
2021. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#17

Hajrá uccu neki.

2021. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
25%

Én malac akarok lenni, mondjuk az is vagyok, de az most más kérdés, pontosabban kicsit disznó vagyok.

RÖF!

2021. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Fero89 ***** válasza:
100%
Felőlem nyugodtan relativizálhatjuk a kort, csak onnantól nem lesz alkalmas jogi kritériumnak, szóval találni kell valamilyen alternatívát pl. a jogi cselekvőképesség megállapításához.
2021. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!