Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem akar együtt élni...

Miért nem akar együtt élni velem a párom?21/L

Figyelt kérdés
Tegnap ismerkedtem meg vele, a neve Ádám. Egy buliban ismerkedtünk meg és több mint fél oraig beszélgettem vele és ma írtam neki hogy találkozzunk. Találkoztunk is a Boráros téren, a legelső padon ültünk a buszmegálló mellett az első kijövőnél. Ő a 23as busszal jött, én meg a 4/6 os villamossal. Leültünk a padra es megkértem hogy költözzön hozzám. Erre elszaladt és aztán rám írt messengeren, higy bocsi de ez tul sok. Mi a franc baja van? Nagyon erős a kapcsolatunk, sokat beszélgetünk. Már kétszer taliztunk is. Remélem lesz aki tud nekem segiteni kérlek. 21/L

2021. aug. 15. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Kamu.
2021. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Egy napja ismered és úgy gondolod, hogy a párod? Van baj a fejedben nem kicsi.
2021. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Oks
2021. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Nekem is megártatott tegnap a nap a strandon, de azért nem ennyire.
2021. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Vicc kategória
2021. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
"Pistikét megsütötte a nap" kérdésünkét olvashatták.
2021. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

1 napos ismeretség után, úgy hivod, hogy a párod?

Nagyon erős kapcsolat? jézus hosszú idő hónapok, évek mire kialakul egy olyan amire azt irhatod, hogy erős kapcsolat.


Kicsit nagyon SOKK voltál neki, ebből is láthatod, hogy neki nem vagy olyan bejövös, mint forditva.


Te mit szólnál ellenkező esetben, ha 1 napos ismeretség után, egy srác azzal inditani, hogy gyereket akar, kb ez olyan erősségű volt...csak hogy érzékeld..

kapcsolatok gyakorlati tanácsa kézikönyv ha létezik, erősen javasolnám neked, hogy olvasd el...mert ha tovább folytatod pár év és hatalmas kudarcokkal, lelki sebekkel leszel tele...


még időben vagy, probálj meg tapasztalatot szerezni, ami kicsit visszafogottabb, pl. igy inditani, hogy én igy érzek, és ezt meg ezt szeretném...TE hogy érzel? Te mit szeretnél? stb stb..


Ilyen lerohanást atyaég...öngól sok sikert!

2021. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat😊😊😊🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️
2021. aug. 15. 13:43
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Én össze költöznék veled...
2021. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9es válaszoló MIKOOOOJ????????😉😉🥰🥰🥰🥰😊😊😊❤️❤️❤️❤️ És hány éves vagy cuncibogyo!
2021. aug. 15. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!