Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom egyedül akár albérletb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyedül akár albérletbe menni, én koliban lennék másfél éve vagyunk együtt, korainak érzi az együttélést. Szerintetek?

Figyelt kérdés

#Én együtt élnek már vele de látom rajta hogy ő nem akarja.
2020. jún. 7. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves? Szerintem egyáltalán nem korai, ráadásul inkább küldene koliba, mint hogy együtt? Furcsa nekem legalábbis
2020. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
26 én 23 éves vagyok
2020. jún. 7. 23:12
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Bocs de én az ilyen embert nem nevezném a páromnak.

Nekem a párommal három hónap után igényem volt rá, hogy minden este összebújva aludjunk el és együtt ébredjünk. Igaz ez húsz éve volt de a mai napig tart.

Szóval úgy néz ki, hogy ő másképp képzeli el a kapcsolatotokat.

2020. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem már ne tervezz vele hosszú távon. Ő sem teszi azt...
2020. jún. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Normális lány ezért keres érett, felnőtt, FÉRFI partnert.


Ez csak dug, nem a párod!

2020. jún. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsi #1, de mi az hogy koliba KÜLDENE? Nem az apja, hogy elküldje, gondolom ő is kivehetne albérletet, ha akarna.

Azért szerintem ez sok mindentől függ. Lehet, hogy neki tényleg korai ennyi idő után, de azt nem írtad, hogy eddig milyen időközönként találkoztatok, ő dolgozik-e, egyébként vannak - e közös célok.

Ha nincs semmi közös jövőkép, akkor tényleg nem éri meg erőltetni a dolgot, de ha eddig ő is kolis volt, lehet hogy csak szeretne egy helyet magának ami az övé egyedül egy darabig, aztán utána benne lenne az együtt élésben is.

2020. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Gondolj bele kérdező, te még diák vagy. Valószínűleg a szüleid támogatásából vagy diákmunkából esetleg diákhitelből élsz. Nincs számottevő jövedelmed. Ha bármi történik köztetek, amíg nála laksz, gyakorlatilag nem tud kirakni, mert nem lenne hová menned. Tanév közben nem kapnál koleszt, másik albérletre nem volna pénzed. Ha mégis kidobna, ő lenne a gonosz, amiért derékba töri a tanulmányaidat. Megértem őt is, hogy ezt nem kockáztatja. Majd ha végzel, lesz munkád, jövedelmed, akkor kezdődhet a közös élet, amibe már te is bele tudsz tenni anyagilag. Türelem.
2020. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerinted mit akar csinálni egy saját lakással ahova azt visz fel akit csak akar? 😉
2020. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
#6 Mert egyedül az emberek többsége nem tudja fizetni az albérletet és személy szerint én nem szeretek vadidegenekkel összeköltözni es ha van parom, aki szinten albiba akar menni akkor masfel ev utan mi tartja vissza, hogy ne koltozzunk ossze? Nem nem az apja, hanem a barátja, de nincsbaj ha maskepp velekedunk a dolgokról
2020. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

”Tanév közben nem kapnál koleszt, másik albérletre nem volna pénzed. Ha mégis kidobna, ő lenne a gonosz, amiért derékba töri a tanulmányaidat"


Ez így ők, de kètlem, hogy a srácnak ezek az indokai lennènek.

2020. jún. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!