Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha vennél egy kontinenst...

Ha vennél egy kontinenst mivel raknád tele, és kit bérelnél fel hogy elszívja, felszedje, megegye stb? XD

Figyelt kérdés
én vennék egy kontinenst amit teleraknék vizipipával és felbérelnék egy "celebet" hogy szívja el az összeset xD
2010. aug. 31. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én vennék egy kontinenst, és romával raknám tele, úgy, hogy soha se tudjanak onnan megszökni.
2010. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha vennék egy kontinenst, az összes "Celebet"

oda deportálnám, politikusokat, szépségkirálynőket!

Ott aztán havi 40 ezerért kapálhatnának 3 műszakban!!!!!!

2010. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha saját kontinensem lehetne, az összes srácomat meg a szerelmeiket odaköltöztetném, és rabszolgatartósdit játszanának egyetlen egy nagyúr alatt *nevet*
2010. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Végre akkora állatházat építhetnék magamnak, amekkorát mindig is szerettem volna. :D

Itt nyomorgok a kis panelben 10(+, mert párok, és van néha szaporulat) állattal, de még szeretnék más, több egeret, patkányt, nyulat, papagájt, kutyát, stb tartani... (Most 2 egerem, 4 táncolóm, 2 patkányom és 2 hörcsögöm van)

2010. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!