Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Szőr vezetéknevű nők szőröse...

A Szőr vezetéknevű nők szőrösek és nem szoktak szőrteleníteni? 24/F

Figyelt kérdés
Azt mondják a név kötelez. Azért is érdekel a téma, mert nekem a szőrös nők az ideáljaim, nekem azok a nő jönnek be, akik soha sehol sem szőrtelenítenek és nagyon szőrösek mindenhol. Ilyen lánnyal nagyon szívesen ismerkednék is!💪

2021. okt. 21. 16:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Privátban biztosan nem, uncsi már állandóan hárítani az ismerkedést.
2021. okt. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Most ezt mire mondod?🤔 Nem értelek!
2021. okt. 24. 09:02
 13/33 anonim ***** válasza:
Kulcsszavak…#ismerkedés.
2021. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen mondtam, hogy ismerkedek veled, ha te nem szeretnéd. Én nem írtam neked privátot. Ha értelmezted volna amit írtam, akkor nem értettél volna félre... Én azt írtam neked a kommentemben, hogy kifejthetnéd a szőrtelenítésed témáját. És ha nem szeretnéd itt mindenki előtt, akkor írd le privátban.
2021. okt. 24. 09:42
 15/33 anonim ***** válasza:
Pontosan, hogy értelmeztem. Azt írtad, neked ez az ideálod, plusz a kulcsszavaid is tele vannak ismerkedésre utaló szavakkal. Ezt nem akarom megfejelni azzal, hogy privátozok veled, mert ezt egyenes útnak veszed az ismerkedéshez. Mindenki ezt csinálja itt, ezek a kérdések valójában partnerkereső álkérdések. Csak most játszod azt, hogy nem érted…
2021. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem veszem annak. Je hasonlítgassál engem senkihez jó? Köszi!
2021. okt. 24. 14:09
 17/33 A kérdező kommentje:
Na szóval! Hol és hogyan tudnék megismerkedni "szőrös" lánnyal - tehát olyan lánnyal komoly kapcsolat céljából aki soha sehol sem szőrtelenít ezáltal mindenhol nagyon szőrös?
2021. dec. 19. 14:41
 18/33 anonim ***** válasza:
Hát testvér mivel nem tudod megnézni a nők nunikáját csupaszon, ezért szerzel egy nőt és mondd neki, hogy ne szőrtelenítsen. De ez nem mindig válik be.
2021. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem a szőrös nunikra gondoltam. És mégis hogy szerezzek nőt? Segíts már!
2021. dec. 19. 16:46
 20/33 anonim ***** válasza:
Tőlem is kérte már srác,hogy ne szedjem le,nem nagy dolog.
2021. dec. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!