Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vajon a nőknek tetszik, ha...

Vajon a nőknek tetszik, ha szőrös a talpam?

Figyelt kérdés
Szép estét! Azzal a kérdéssel jövök felétek, hogy esetleg nem furcsa ha egy fiúnak esetleg kicsit szőrös a talpa? Elméletileg Romániába kedvező az ha az adott férfi szőrös de nem tudom, hogy Magyarországon is elérhető lenne ez a funkció. válaszotokat előre is köszönöm!

2022. jan. 17. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Dehogyis! Én kifejezetten szeretem a szőrös talpú férfiakat :=

Talán ez az én fétisem, de csak szeretném, hogy tudd ez teljesen elfogadott és ha valakinek nem is öröme, nem fog senkit zavarni hidd el

59/f

2022. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Üdvözöllek Honfitársam

Köszönöm, az őszinteséged eme témában

én is nagyon szeretem a talpakat főleg a Romániai Rokonaimét (fölleg a hugáét) Remélem szép napod lesz ha szeretnél folytathatjuk a beszélgetést privátba! További szép estét honfitársam!

2022. jan. 17. 22:31
 3/11 anonim válasza:
80%

Én nagyon kedvelem. Szeretem amikor a pasim talpát nyalogatom és érzem h szőrös az egész. A szagát is szeretem.


25/L

2022. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp! Rokonaim talpai igazán fenségesek, ezt nem tudom letagadni. Születésnapom alkalmából van amelyikük megengedi, hogy megszagoljam, megtapintsam. Ezekért a pillanatokért már megéri élni!
2022. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már majdnem írtam hogy szívesen megismernélek, de aztán megláttam a lol taget... 😂
2022. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az őszinteségeteket szerintem összekéne ülnünk így 3-man mint a 3 muskétás és a talpainkat kényeztetni a vadonba! Én benne vagyok!
2022. jan. 17. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Jelentkezek az alkalomra! Ha kell, rendelhetek magunknak egy kis varázslatos port vagy fiatal csecsemőket, ismert vagyok az ilyen platformokon, mondhatni veterán azzal az 59 életévemmel. Akár ingyen is megszerzem a mi kis találkánkra
2022. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Az lenne a csúcs,ha a hátad meg tollas is lenne.
2022. jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Han, te vagy az? Azt hittem, meghaltál!

Leia

2022. jan. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

A talpam sajnos nem, csak a lábfejem, az is jó?

Bár ha leveszem a nyuszis papucsot, akkor az sem, de ez apró szépséghiba, viszont eszkimócsajok csípik az ilyesmit, mert mezítláb sem csúszkál a férfi a jégen és tud rozmárt fogni, meg hosszú életű lehet, mert simán lefutja a jegesmedvét százon.

2022. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!