Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért számít ez a túl felnőtt...

Miért számít ez a túl felnőtt világ?:D

Figyelt kérdés

2022. márc. 21. 06:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Menőnek találom, hogy Hien-rajongó vagy :) -Ezért jár a pacsi. :) - de ez a kérdésed még önmagában nem vicces. :) Gondolom, hogy eleve a Humor-kategóriába szántas; nem pedig egy mélyenszántó filozofikus beszélgetés megalapozásának- :) Amúgy, elgépeltem filozofiklusra. Az legalább vicces. Nem túlzottan, de egy kicsit. :)
2022. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*szántad; nem szántás-vetés. :) szántas xd Az elefánthercegnőből a srácnak Szántó a neve. :)
2022. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*mi előtt valaki félreértené, én Nem a Hien vagyok, én is csak egy rajongója; és azért mondtam, hogy jár a pacsi, merthogy akkor lehet, hogy mind a ketten azok vagtyunk. :)
2022. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Valamint még, az is menő, amit említettem, hogy Miles Szanto, akkor lehetnek neki is Mo-n rokonai . :)
2022. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok a rossz ember
2022. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!