Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy felnőtt ember élete nem...

Egy felnőtt ember élete nem is számít?

Figyelt kérdés
Bocs, de nagyon felháborodotam. Láttam egy posztot, ahol CSAK ukrán menekült gyerekeknek gyűjtenek pelenkát, bébiètelt, törlőkendőt, gyerekpokrócot stb. Egy felnőtt ember élete már a kutyát se érdekli, mindig csak a kölykök járjanak jól és meneküljenek meg(akár a haláltól)?!? De ez alapból így van az életben is, állandóan csak azokat helyezik előtèrbe, a felnőtt meg dögöljön meg...
2022. febr. 27. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem baj, ha nem érted, de legalább ne hirdesd magadról...


EGy felnőtt valamelyest tud segíteni magán, tud kérni közvetlenül, el tud menni....

Egy gyerek meg nem.

2022. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
És az nem számít hogy a határ menti magyar falvak mindenféle élelmiszert gyűjtött, meg lakásokat, szobákat ajánlanak fel a FELNŐTT embereknek? Gyanús hogy egy szoba ára eltörpül a bébi étel mellett.
2022. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom mirol beszelsz mikozben nekik is gyujtenek boven. Ha ennyire hisztizel akkor te csak gyujts a felnotteknek
2022. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt hogy segítsen magán a menekült? Ha mindent hátrahagyott, lehet a pénzét is?
2022. febr. 27. 11:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább jelentlek, most vagy idióta vagy, vagy nagyon fiatal. :) De láthatóan csak kötekedni akarsz a gyerekek kapcsán.
2022. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem szoktam ilyet írni, nincs gyerekem, és általában nem is szeretem különösebben az idegen gyerekeket (barátok gyerekeivel persze más a helyzet), de ebben a helyzetben te vagy a szánalmas.

Sokféle szervezet van. Aki pelenkára meg bébiételre gyűjt, az kinek adja, ha nem a gyerekeknek??? Más szervezetek meg a felnőtteket segítik. Sőt, kapaszkodj meg, vannak szervezetek, amelyek a menekültek társállatait segíti! De most egyelőre elég empatikusnak mutatkozik a többség, hogy jusson mindenkinek.

2022. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Facebookon megjelent egy csomó álhirdetés az utóbbi napokban, szerintem ott olvasta... Ha mégsem, akkor nem tudom elképzelni mi a sz.rról beszél, hiszen felnőttek is ugyanúgy kapnak segítséget.
2022. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Látom sikerült kamu profillal végig kommentelni. :D
2022. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

5: aha, kiborult a bilid...


Gyerekfóbiás vagy, és ilyen burkolt módon próbálod ezt közhírré kürtölni...


LOL

2022. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
12: tipikus provokatőr..... LEjön azonnal!
2022. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!