Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ilyen helyzetbe mit csináljak?

Ilyen helyzetbe mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy mit tegyek ha nem vagyok vicces? Volt olyan, hogy meg tudtam embereket nevettetni(nehezen), és időzítésre is figyelek. Vagyok egy csoportba és voltak szabályok, az egyik az volt, hogy legyen jó humorod. Én olyan önbizalomhiányos voltam ezzel kapcsolatba, hogy nem mertem csatlakozni. Haverjaimnak elmondtam és egyetértettek, hogy nincs valami jó humorérzékem. Már volt tapasztalat amikor voltam bicikli túrán tavaly más idegen sulikból és "összehaverkodtam" velük, próbáltam vicces lenni de egyáltalán nem ment. Azonos humorérzékünk volt de ha egy jó poén jutott az eszembe max egy félmosoly történt. Most lehetne kérdezni, hogy miért adok ennek nagy jelentőséget, de egyszerűen népszerűbb, intelligensebbnek tűnik vagy az is az illető és a magas státusz elérését is segíti. Szerintem ezt tanulni nem lehet, vagy van humorérzéked vagy nincs, vagy ha van is nem olyan jó. Hallottam, hogy ha vicces társaságban vagy stb. de szerintem ez túl szép, hogy igaz legyen, mert nekem a haverjaim viccesek, mégis nehezen ragad rám a humoruk vagy valami. Szóval ez a helyzet. Véleményem szerint inkább abbahagynám a humorizálást, és személyeségem egy részét is lehetnek jobbá tenni. Ti mit gondoltok?



UI: Tudom, hogy nem olyan fontos kérdés de kérlek kérhetnék válaszokat?


2022. máj. 17. 23:27
 1/1 Fcityzen válasza:
Szia! Talán utána lehetne nézni a humor tudományos alapjának, és fajtáinak, és ebből tanulni lehetne. Sokszor alakulnak ki helyzetek, amikor egy jól bevált fordulat bevethető. Nézz meg néhány Hofi Géza jelenetet. Néha szinte ugyan azt alkalmazza. Persze a nyomába sem fogunk érni, mert ki tudta használni az adott pillanat adta lehetőséget. Olvass vicceket, és válassz ki három ütőset, és mondd el magadnak, majd közeli barátaidnak is próbáld meg előadni. Egyet értek a humor nagyon fontos.
2022. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!