Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon kellemetlen helyzetbe...

Nagyon kellemetlen helyzetbe kerültem, mit csináljak hogy megnyugodjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok,kérlek aki tud egítsen, nyugtasson meg mert nagyon meg vagyok ilyedve, a lényeg hogy elaludtam egy órán és mindenki nevetett rajtam. Persze ezt valószínűleg nem fogja senki nagy dolognak gondolni, de egész nap ezen gondolkodtam hogy milyen égő volt.Nagyon kérlek mondjatok valami megnyugtatót mert nagyon rosszul érzem magam.

2022. febr. 14. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Megijedni pontos jével kell. Ezt nem tudni a nagyon égő.
2022. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Nyugodj meg, és attól megnyugszol. :)
2022. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
"de egész nap ezen gondolkodtam hogy milyen égő volt" - ha a kerdes nem kamu, surgosen kezeltesd a kenyszerbetegsegedet, a kisebbsegi komplexusodat es a szorongasodat.
2022. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aludj rá egyet!
2022. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nem gaz, velem is elofordult, ahogy masik nem tudom hany ezer emberrel is. Sot volt, hogy nyolcadik oraban mar nagyon faradt voltam, irodalom oran ultunk, a tanaromnak meg brutalis altatos hangja volt. Nem is lett volna problema, ha nem valami zuhanosat almodok es ugrok egyet ebredeskor. Termeszetesen a tanar eszrevette es csak azert is felszolitott, majd miutan nem tudtam valaszolni, azokhoz fordult, akik nem aludtak, persze kihangsulyozva az egeszet, hogy meg rosszul is erezzem magam. De latod itt vagyok es mar csak egy vicces emlek, ne vedd ennyire magadra.
2022. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó előtti, aludtam és mostmár tényleg jobb. Kedves

Utolsó, nagyon köszönöm hogy leírtad, mostmár sokkal nyugodtabban kezelem az egészet, és megnyugtató hogy nem vagyok egyedül.

2022. febr. 15. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!