Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetben...

Mit csináljak ilyen helyzetben? Kérjek elnézést? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Uszodában voltunk osztállyal, és úgy voltak az öltözők, hogy 2 ember kapott 1 kabinnt. Én egy lánnyal (aki egyébként tetszik...) voltam, és akkor erről még nem tudtam, mert késett 5 percet, és csak mondták neki, hogy melyik kabinba menjen (olyan volt hogy felváltva voltunk) és amikor full meztelen voltam, akkor benyitott, és telibe látott... Nagyon meglepődött, gyorsan be csukta az ajtót... Nagyon furán érzem magam emiatt...

2022. jan. 6. 00:26
 1/7 kerekesbelaocsibacsi válasza:
100%
Te szerintem ne kérj tőle elnézést. Figyeld meg az incidens után hogy fog hozzad viszonyulni. Kevesebbet beszélsz vele, akkor mond neki, hogy ugye nem rémítetted meg, nem okoztál neki kellemetlenséget, stb. Ha pedig inkább nyit feléd akkor mehet minden
2022. jan. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hát mondani kell vidáman mosolyogva, elviccelve, hogy "foglalt", v hogy 'pillanat türelmet kérsz'. :)

neked nem kell bocsánatot kérni , ő nyitott rád xd

amúgy meg, nem történt semmi baj. :) hát, ha így jutott ki az öltözőkiosztás; hát akko érted, előfordul, megesik szerintem. úgyhogy szerintem nem kell aggódnod.

2022. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
59%
F-szért nem zàrod magadra a kabint?
2022. jan. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

biztos látott már olyat. mennyi idős vagy?

de sztem semmi extra, legalább tudja, mit kap. már ha akarsz vele kezdeni vmit.

2022. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Öhm.... Gondolom nem elsős vagy, de még abban a korban is külön helyiségben öltöznek a fiúk meg a lányok. Ez elég valótlannak tűnik, hogy egy lánnyal osztanak egy kabinba.


Bár nem tudom, te fiú vagy lány vagy-e...

2022. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
64%
#5, majd eldönti, jó??
2022. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4 15 vagyok. Gondolom látott már, nyílván, csak azért mégis ciki....


#5 fiú vagyok.

2022. jan. 7. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!