Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Legjobb rövidviccek? Írtok...

Legjobb rövidviccek? Írtok párat?(lehet hosszú is)

Figyelt kérdés

Esetleg aki akarja elemezheti is hogy pontosan mi benne a vicces, és egy 1-100 között lévő értéket írhat a vicce után, amennyit gondol neki.

1 a legrosszabb. 100 a viccek vicce. Esetleg leírhatja miért tetszik a vicc.



2022. júl. 7. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 A kérdező kommentje:
És szinte mindenki nevetett rajta.
2022. júl. 9. 14:06
 12/83 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sajnos nem.
2022. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 A kérdező kommentje:
Persze spontán előadva másképp hangzik. Sokat dob a latba az előadás mód is. Képzeld el Jim Carrey-től, vagy Dancsó Pétertől.
2022. júl. 9. 15:11
 14/83 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy akkor ez egy úgynevezett "belső poén" csak azok értik, akik ismerik a körülményeket, a szereplőket, stb. Belső poén része lehet még az is, ha egy csoporton belül sajátos szóhasználat jellemző.


Ezt a viccet tehát a társaság tagjai szeretni fogják, mi pedig nem.


Fontos még, hogy egy viccet magyarázat nélkül is érteni lehessen.

A vicc csattanója/poénja csak akkor hatásos, ha gyors, és váratlan.

Tehát a Bélás vicc nagyközönség előtt sosem lesz önmagában vicces, maximum ha sok, külön-külön is vicces történeten keresztül ismerjük meg a társaságot, a tagjait, szokásait, dinamikájukat, kapcsolatukat.

És még akkor sem garantálható, hogy a vicc ütni fog.

Ne haragudj, de a fenti Bélás vicc az 1-100-ig terjedő skálán, ahol a 100 a legvicceseebb, jelenleg nálam 1-et ér.

2022. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
100%
Ezt helyzetkomikumnak hívják, és ha nem egy társaságnan vagyok Jim Carrey-vel, élőben, akkor csak néznék, hogy "ennek mi baja van?".
2022. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
100%
A Bélás vicc, nekem sem vicces.
2022. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 A kérdező kommentje:

Azt hiszem eljött a pillanat bedobok egy 60-as viccemet. Lássátok kivel álltok szembe!



Két tízezres beszélget.


-Képzeld a minap felvételiztem az egyetemre.


-Na és felvettek?


-Jah, de majd legközelebb. :D :D :D


És egy bónusz!


Miért nem látsz soha erdőben rejtőző malacokat?

–Mert nagyon jól csinálják!

2022. júl. 10. 07:53
 18/83 anonim ***** válasza:
77%
Troll vagy?
2022. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 A kérdező kommentje:

Ezt viccből írtad, fordított értelmű átvitt értelembe. Amiben az lenne a vicces hogy direkt eltúlzod, hogy a többiek elhigyjék egy pillanatra, hogy őszintén azt gondolod hogy troll lennék, nem pedig humoristatanonc.


:D látod azért mondtam hogy az elemzésre vetítem jelenleg a hangsúlyt, mert mindent kielemzek, hogy megérthessem a poénok lelkét.

Gondolj bele hogy fog ez kinézni 40 évesen, a híres humorista, showman riportjában? Megkérdik majd: Igaz hogy Ön 20 éve a humorista világsztár pályafutása kezdetén, a viccek lelkületét elemezte, hogy így megérthesse azokat?

És ott leszek nagy közönség előtt. És ez már most is tart, itt is már, százak, és ezrek olvashatják soraimat, még 20 év múlva is.

2022. júl. 10. 08:19
 20/83 A kérdező kommentje:
Még a 80-as poénom nem írtam ide. Az fogja igazán megmutatni alkalmas vagyok-e a pályára, de az a vicc olyan ütős hogy nagy nyugalmat kíván a megjelenése. Olyan ez mikor egy bor nemes, meg kell tisztelni, egy borász tudja.
2022. júl. 10. 08:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!