Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Legjobb rövidviccek? Írtok...

Legjobb rövidviccek? Írtok párat?(lehet hosszú is)

Figyelt kérdés

Esetleg aki akarja elemezheti is hogy pontosan mi benne a vicces, és egy 1-100 között lévő értéket írhat a vicce után, amennyit gondol neki.

1 a legrosszabb. 100 a viccek vicce. Esetleg leírhatja miért tetszik a vicc.



2022. júl. 7. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 A kérdező kommentje:
#57 Bocs benézted.. nem mondtam arra az egyre hogy sajátom. Még írtam is nem is tudom hogy mikori. De lehet hogy te abból gondoltad amit utána írtam. Hogy "igyekszem jókat írni" ezt általánosan értettem, hogy ide írni a gyikre, független hogy saját-e.. Tehát az a vicc természetesen nem saját, attól még igyekezhetek jókat írni, de attól hogy az nem saját még nem vagyok sajátvicchiányban, amint a mellékelt ábrák mutatják, rendelkezem velük, bőven és bőségesen.
2022. júl. 13. 18:39
 62/83 anonim ***** válasza:
100%

Van valami olyasmi, hogy..

Tévedni emberi dolog - mondta a sündisznó, és lemászott a kaktuszról.

2022. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 A kérdező kommentje:
#58 Sajnos a megfogalmazásod többszöri átolvasás után sem nyerte el az "értelem szikrája fellobbant" díjat, pedig a gyengébb képességű embertársaim is megszoktam érteni, ezúttal megérkeztem oda ahol a part szakad, szerintem a t9 javítgatott ki :D :D
2022. júl. 13. 18:43
 64/83 A kérdező kommentje:
#62 Ez nem sajátod. Írj egy sajátot csak egyet.
2022. júl. 13. 18:44
 65/83 anonim ***** válasza:
100%
#60-as, nem én vagyok a viccmester.
2022. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 A kérdező kommentje:
Jogos, habár a visszadobott labda, az visz.dob.lab.,(ugyanazt képzeld el, tehát önmaga, csak lerövidítettem)
2022. júl. 13. 18:48
 67/83 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, vedd észre magad kérlek!

Mi itt kedvesek voltunk veled, de őszintén:a többség csak elhűlve nézte, hogy te ilyen - olyan számokkal értékelted, és jónak tartottad a vicceidet.

Azért kérdezgettünk, mert nem akartuk elhinni.

Erre nekimész másoknak?

Mi nem tettük szóvá az értelemi képességeidet, pedig többek szerint nincs jó humorérzéked, ebben biztos vagyok.

2022. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. A vércsés volta legjobb, sőt az egyetlen jó, de az nem is a sajátod. A sünisnek csak az alapötlete tetszett, a többi részében számomra semmi vicces nincs. De az ötlet sem a tiéd. Biztos vannak jó vicceid is, de így soha nem tudjuk meg, hogyha magadban tartod őket, és a nyolcvanpontos már jóideje készülőben van. Ehelyett belém kötsz, mert arra biztatlak, hogy gondold át a viccet, de szerintem jó az alapfelállás, csak talán jobbá tudnád tenni?
2022. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 A kérdező kommentje:

"..a többség csak elhűlve nézte.."

"Azért kéredezgettük mert nem akartuk elhinni"

"Többek szerint nincs jó humorérzéked, ebben biztos vagyok"


Megmondom őszintén, megmosolyagtattak ezek a sorok.:)

Mert naiv de aranyos. Milyen szépen vetíted ki a látásmódodat a "többiekre". De cuki :)

2022. júl. 14. 17:47
 70/83 A kérdező kommentje:

"Többek szerint nincs jó humorérzéked, ebben biztos vagyok"


Csak abban lehetsz biztos, amit te élsz meg. Ezt mint barátomnak mondom.


Elhűlve nézgetted a soraimat?

Mesélj milyen érzés volt az amikor el voltál hűlve? 1-től 100-ig skálán mennyire jó? 70-es? vagy 20-as?


(Az 1 a legrosszabb ami történhet veled, 100 a legjobb ami történhet veled.)

2022. júl. 14. 17:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!