Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Legjobb rövidviccek? Írtok...

Legjobb rövidviccek? Írtok párat?(lehet hosszú is)

Figyelt kérdés

Esetleg aki akarja elemezheti is hogy pontosan mi benne a vicces, és egy 1-100 között lévő értéket írhat a vicce után, amennyit gondol neki.

1 a legrosszabb. 100 a viccek vicce. Esetleg leírhatja miért tetszik a vicc.



2022. júl. 7. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 A kérdező kommentje:
Az 50-es a semleges, vagy közömbös ahogy tetszik, amikor nem vált ki se ilyen se olyan érzést, de 50 alatt, már a 49-nél, már megjelenik a semmilyenhez képest némi alig észrevehető negatív érzés. Most abba nem megyek bele hogy ez a skálázás nem egészen helyes mert 100 kéne legyen az alapállapot és mindent ahhoz hasonlítani. De ez most egy ilyen egyedi féle skálarendszer.
2022. júl. 14. 17:58
 72/83 anonim ***** válasza:
100%

Látom, nagyon felzaklatott a dolog, elég hosszan reagáltál.

Nem negatív értelemben írtam, hogy elhűlve, eleinte én is gyengéd aggodalommal néztelek, csak aztán, ahogy az #59-es kommentjére válaszoltál..

Próbálsz fölényes-lekezelő lenni, de látszik, hogy duzzogsz.

Egyébként az 59-es, én, az minimum kettő.

És vegyük hozzá, hogy nem minden válsz származik más embertől, a legtöbben többször is írtak. (ez látszik a stílusokból)


De tudod mi az irónia az egészben?

"Csak még azt kell megtanulnom min röhögnek mások, mert még nem jöttem rá pontosabban."

Te magad írod le, hogy nem tudod mit találnak mások viccesnek.

Aztán duzzogsz, mert szólunk, hogy téged nem. Több próbálkozás után sem.

2022. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 A kérdező kommentje:

Na ezt megkaptam mint a szűz lány a gyomortükrözést :D

Habár ha figyelembeveszem hogy az emberek 237 %-a szeret túlozni, nem is fest olyan rosszul, optimista vagyok, lehetne ettől rosszabb is.

2022. júl. 14. 19:03
 74/83 A kérdező kommentje:

:DD



:D

2022. júl. 14. 19:03
 75/83 anonim ***** válasza:
100%
Hogy állsz a 10/8-as vicceddel? Ahogy húzódik a megjelenése, egyre nagyobb izgalommal várom.
2022. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 A kérdező kommentje:

Azt már leírtam a 75 ös viccem előtt, megtalálod.

Igen azt elfelejtettem említeni a te adott szintedtől is függ hogy hogyan látsz dolgokat, ez sajnos logikus, mert nem biztos hogy 50 a kiindulópontod, sőt biztosan nem. Lehet hogy azt látom hamar elfelejted a jót, és tetszenek a vicceim de csak addig a pillanatig, azok a pillanatok pedig hamar elmúlnak. Azután visszatérsz mindig az alapállapotodba, ami mivel 50 alatti nem tetszik, a vicceim ugyan kivesznek belőle, az 50 alatti szintből, és lehet csak 50-re, de lehet még afölé is emelnek pillanatokra. Persze ez csak feltételezés lehet hogy nem úgy van. Amúgy ez a jó a viccekben, és ingyen van.

2022. júl. 14. 19:33
 77/83 anonim ***** válasza:
100%

Írok néhány viccet, amik nekem tetszenek. Persze sajnos nem sajátokat.


Két teknős megy a sivatagban, de megszomjaznak, így megállnak egy bárnál sörözni. Isznak, iszogatnak, közben eltelik 1 év, 2 év, 3 év, 4 év, ... 10 év.

Az egyik teknős megszólal:

- Van még pénzed?

- Nincs. És neked?

- Nincs. De otthon van a pénztárcámban.

- Elmész érte?

- Persze! Mindjárt jövök!

Elindul a teknős hazafele. Eltelik 1 év, 2 év, 3 év...

Gondolja a teknős aki ottmaradt: "Hát, ez már lehet, hogy nem is jön vissza, legalább megiszom a sörét!" Nyúl a sörért, amikor hirtelen előugrik egy bokorból a másik teknős:

- Hé, ha csalsz, akkor el sem indulok!


A férj üres kézzel jön haza a vadászatból.

- Na mi az, nem lőttél semmit? - kérdi a neje.

- Dehogynem.

- Akkor miért nem hoztad haza?

- Ugyan már! Nem vagyunk mi kannibálok!


A szórakozott tanárnő köszön a villamoson az egyik utasnak, de rájön, hogy nem is ismeri, ezért pirulva mentegetőzni kezd:

- Jaj, bocsásson meg, azt hittem, az egyik gyerekem apja!


Két rendőr járőrözik. Az egyik megpillantja a társa anyósát.

- Az ott az anyósod? Mutass már be neki!

Mire a másik kinyújtott középső ujjal:

- Hé Mama! Ezt neked!


Egy férfit feljelentettek, mert betanította a papagáját, hogy azt mondja: "Dögöljön meg Rákosi elvtárs!" A fickó a tárgyalás előtt az utolsó pillanatban kicserélte a papagáját a pap papagájára, így a bírák sehogy sem tudták rávenni a papagájt, hogy elmondja az említett szöveget, így nem volt meg a bizonyíték. Elhatározták, hogy kórusban mondják: dögöljön meg Rákosi elvtárs, majd csak megszólal a madár. Rá is kezdtek a bírák, mire a papagáj:

- Uram! Hallgasd meg könyörgésünket!


Utazik a buszon egy fiatal szög. Felszáll a buszra egy öreg szög. A fiatal szög illedelmesen átadja a helyét. Erre az öreg szög megszólal:

- Jól van fiam! Derékszög vagy!

2022. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 A kérdező kommentje:

Akkor kérem eljött az ideje, hogy következzék egy igazi kis csemege, mert ez nem csak vicc lesz, hanem egy nagyvilági csemege azaz hír.

A következő vicc kérem jelenleg nem kevesebb mint a világ legjobb vicce címet foglalja, egyeduralommal, jóllehet még egyszer sem hallottátok. Mindenesetre elég ember véleményezte az eredményhez, ami az én skálámra vetítve az emberek szerint vagy egy 100-as, vagy ha nem is 100-as, de a legmagasabb értékű vicc amit ismernek.


Íme:


Két vadász együtt sétál az erdőben, amikor az egyikőjük összeesik. Úgy tűnik, hogy leállt a légzése, a szemei fennakadtak, mire a társa előrántja a telefonját és riadtan felhívja a mentőket.


– A barátom meghalt, mit tegyek?


Az operátor válaszol:


– Nyugodjon meg, mondom mi lesz. Először is, bizonyosodjon meg róla, hogy valóban halott.


A telefonban először csönd van, majd egy lövést lehet hallani, végül újra megszólal a vadász:


– Megvolt, mi a következő lépés?

2022. júl. 14. 20:20
 79/83 A kérdező kommentje:
Kielemezted már amúgy, hogy mitől tetszettek a viccek, amelyeket írtál?
2022. júl. 14. 20:21
 80/83 anonim ***** válasza:
Nem, az a te asztalod. Én csak mezei viccfogyasztó vagyok. De az elemzéseidet (akár pontozásokkal) szívesen elolvasgatnám. :)
2022. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!