Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Baj van a tyúkommal?

Csicsicsucsi069 kérdése:

Baj van a tyúkommal?

Figyelt kérdés
Segítsetek. Vettem egy tyúkot akinek tényleg nagyon tyúk esze van. Olvastam TikTokon hogy a tyúkok repülnek és beszélnek is. Na most a tyúk akit vettem egyiket se csinálja. Nem repül és hiába beszélek hozzá, valami kotkot dolgot kezd el mondani. Kicsit gyanús volt a TikTok amit láttam, mármint a repülésre gondolok, mivel akkor is tudtam, hogy a tyúk emlős, és az emlősök nem repülnek. De mivel van szárnya ezért gondoltam megpróbálom. Akkor át lettem verve??????? Írjátok meg légyszi hogy csak az én tyúkom romlott e el vagy az összes ilyen?

2022. júl. 24. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A TikTokos tyúkok elég rossz minőségűek. Nekem Instás tyúkom van, ő nagyon okos, de a legtapasztaltabb nettyúkosak a Twitterre esküsznek!
2022. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Selejtes. Sajna olyan mint az enyém. Ráül a tojásaimra, de nem marad meg rajtuk, hanem elkezd ugrálni. 🤷‍♂️ Szerencsétlen tojásaim sose fognak így kikelni. 🥺
2022. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesn normális. A tyúkok először a kávéfőzést tanulják meg; és csak utána kerdenek el beszéni. Amíg nem tud magától kávét főzni, addig hiába várod, hogy repüljön; meg beszéljen. Ez a sorrend.
2022. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*beszélni
2022. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*teljesen---------teljesen rossz a billentyűzet. xd több szót már miközben írtam, kijavítottam. :) :) XD

amúgy én most valódi tikot képzeltem viccből, amelyik kis tollas. :) :) XD Meg még sokáig gondolkodtam; hogy melyik képességet írjak/m. :):) --ez itt mos szándékosan az "írjak" van előbb. :):) Amúgy nemtom, Írországban pl élnek-e jak-ok. :):) Az is olyasmihoz hasonló; mint a kecske, meg a bárány; meg a tikok. xd

2022. júl. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* Hát abban a Noé bárkájás mesében inkább kecskeszerű volt; de megnéztem; inkább bivalyos; meg tikos. xd -elnézést kérek. :) :)
2022. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!