Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi történt néhány tyúkommal?

Mi történt néhány tyúkommal?

Figyelt kérdés

Tyúktartók/tenyésztők segítsetek!

Néhány tyúkom folyton azt csinálja, hogy felemeli kicsit a szárnyát, kinyújtja a nyakát és tátog. Miért? Ez valamilyen betegség?


2010. ápr. 24. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
szőrmókseggé változnak.
2010. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak melege van, vagy szomjas. Jobb esetben. Lehet, hogy beteg, az biztos, hogy nehezen kap levegőt, azért tátog. Szerintem csak melege lesz, de majd nézzél rájuk, ha a homokba kinyúlja fekszik le, akkor napozik. Friss vizet adj nekik, hideget.
2010. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet darazsat nyeltek vagy méhet..
2010. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A jelek alapján egyértelműen melegük van csak. Valószínűleg jól elhizlaltad őket, ha már most így tátognak...mi lesz nyáron?
2010. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hízlaltam el őket. Ki van rakva eléjük a kukorica és a búza, és abból annyit esznek amennyit akarnak. Ha elfogy újratöltöm. Nem hinném, hogy csak melegük van, mert reggel, amikor még egyáltalán nincs meleg, akkor is csinálják. És nem sokáig, csak kb. fél percig. De most, hogy egyre többet látom, hogy mit csinálnak, a tátogást inkább "bólogatásnak" nevezném. Azért tettem fel ezt a kérdést, mert még soha nem volt ilyen egy tyúkommal sem.
2010. ápr. 25. 07:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Melege van szerintem.
2010. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!