Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért zörög a macskám? Ezelőtt...

Miért zörög a macskám? Ezelőtt még nem volt cicám de ő folyton zörög belül. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
2022. júl. 26. 13:34
 1/8 anonim válasza:
94%
Dorombolásra gondolsz?
2022. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha a cicának melege van, beindul a belső hűtőrendszere, ám gyárilag az egyik ventilátorcsavar ki van lazulva, így az mozog benne. Ez generálja azt a jellegzetes zörgést a macskában. Gyakran a simogatás közbeni súrlódás okozta hő miatt indul be ez a bizonyos hűtőrendszer, de egyéb tényezők miatt is bekapcsolhat.


Komolyra fordítva a szót, a macskád dorombol. Nézz utána mi az.

2022. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki olajos halat, meg kell kenni a csavarokat.
2022. júl. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%

Nekem anyám zörög. Nagyon zavaró. De mondjuk ő alapon is zavaró.

Szerintem a cicádban van egy egér ami hajtja a kereket az okozza. Sajnos mindkettő éjszakai állat. azt olvastam hörög, ...bár múltkor itt volt egy

kérdés: Tudtok-e jó lovardát. Azt olvastam: Tudtok-e jó vajdát? ..és még válaszoltam is. Ámbár mindegy .:))

2022. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Gondolom azt hitted vicces vagy. Hát rohadtul nem.

Agyhalott

2022. júl. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Lehet elromlott. Van a farka alatt egy szerelőnyílás. Abba dugj egy csillag csavarhúzót és addig forgasd au óramutató járásával ellenkező irányába amíg abba nem hagyja a zörgést. Vigyázz, ha rosszúl csinálod folyamatos ffff hangot adhat ki!
2022. júl. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lenyelte az ébresztőórát?
2022. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lenyelt valami lemezt!!
2023. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!