Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nagyon durván átvertek a...

Nagyon durván átvertek a szüleim. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt este szépen kipucoltam a cipőmet és kiraktam az ablak párkányra. Tegnap reggel amikor felébredtem boldogan láttam, hogy itt járt a ,,Mikulás”. Elmentem dolgozni mindenkinek büszkén elmeséltem, hogy mit hozott nekem a Mikulás. A nap folyamán az egyik kollégám szólt, hogy menjek be a főnök irodájába, mert beszélni szeretne velem. Bementem hát az irodába és ott volt a főnököm és néhány kolléga akikkel nagyon jóban vagyok. A főnök mondta, hogy üljek le mert komoly dologról lesz szó. Én egyből mondtam, hogy ne kerteljen tudom, hogy kivagyok rúgva, de ő határozottan, mondta, hogy komolyabb dologról van szó. Leültem ès a főnököm közöltem, hogy a Mikulás nem létezik. Na én ott elkezdtem torokból nevetni, hogy ez most valami kész átverés show, de eztán jött a hideg zuhany. A főnök mutatott egy videót, amiben anyám teszi bele a cipőmbe az ajándékot. Na ott én ott teljesen összetörtem, zokogtam. A kollégáim nem győztek vigasztalni. Haza rohantam hát ès kérdőre vontam anyámat, hogy, hogyan tehetett ilyet. Ő csak annyit felelet, hogy már rég elakarta mondani, de nem volt szíve csalódást okozni. Mondtam neki, hogy ennél már csak az lenne rosszabb, ha kiderülne, hogy a húsvéti nyuszi se létezik. Erre anyám csöndbe maradt. Na ott teljesen összetörtem, rögtön kibontottam a dugi pálinkát.

Meg lehet ezt valahogy bocsátani?



2022. dec. 7. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elb@szarintottad,véletlen a Családi kapcsolatokba sikerült kiírnod a Humor kategória 'kicsit sem vicces történetek' topicja helyett.😶
2022. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez meg viccnek is szar. Elmebeteg.
2022. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
69%
Megbocsátani semmiképpen nem lehet, mert ez egy életre szóló csalódás és trauma, biztos vagyok benne, hogy csak szépen lassan az idő gyógyítja be a lelki sebeidet. Addig is, mondd meg anyádnak, hogy ezt akkor tehetné jóvá, ha a hazugságát, hogy ő a Mikulás, hasznosítja a gyakorlatban, tehát álljon be anyád Mikulásnak, és akkor a főnöködnek sem lesz már igaza, hogy nem létezik, mert de. Anyád a Mikulás. Na, hogy tetszik?
2022. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a hülye, aki hatodikán este rakja ki???
2022. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
5# a kérdező anyja
2022. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
6, a kérdező rakta ki...
2022. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez most az el akarom törni én is a lábam, nemrég törölt kérdésnek az újabb " szüleménye " ?
2022. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem vagy vicces.ez szánalmas, erőltetett.
2022. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Anyád nárcisztikus és mérgező. Szakítsd meg vele a kapcsolatot és költözz el.

(Az itteni sablonválasz)

2022. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Most hülyének nézel?

"A főnök mutatott egy videót, amibe anyám teszi bele a cipőmbe"

Kérdés 1: ki csinálta videót?

2. Hogy került a főnök kezébe?

Tudsz erre ÉRTELMES választ adni? Nem bántanálak meg azzal, hogy kijelentem: ilyet Te nem tudsz.

2022. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!