Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » átvertem anyukámat, nem merem...

átvertem anyukámat, nem merem bevallani, mit tehetnék? Tudom hogy egy idióta vagyok

Figyelt kérdés
anyukám nagyon beteg (rák). ellógtam a suliból 4 napot, és inkább a barátomnál aludtam. nem tudom mit csináljak, mivel az igazolást valahogy meg kéne oldjam, és félek, hogy a tanárok fel fogják hívni. megkértem az osztálytársaimat, hogy mondják azt, hogy kirándulok a családdal. nem merem anyunak bevallani amit csináltam. nagyon jól tudom, hogy hülye voltam, és egy idióta, de félek hogy ha elmondanám, akkor megromlana a kapcsolatunk, és az egészségi állapota is mégrosszabb lenne. mit csináljak, kérlek segítsetek, nem tudom mit csináljak? hogy tudnám ezt megoldani?

2015. máj. 8. 21:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
Menj el orvoshoz, mond hogy lázad volt.
2015. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
79%
Anyukád nem hívott fel 4 napig, hogy hol vagy?
2015. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
53%

Gondolkozz előre legközelebb.

Első, ez már kilőve mert ő ,,kirándulni'' volt...

2015. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
2. - de hívott (koleszos vagyok) és aztmondtam neki, hogy ott vagyok a kollégiumban
2015. máj. 8. 21:56
 5/33 A kérdező kommentje:
az a baj, nem tudom melyik orvoshoz menjek, mert ugye csak a háziorvosom tud igazolást adni, de nem tudom hogy ki az orvosom, össze vagyok zavarodva teljesen. fogalmam sincs mit csináljak, és kínos lesz, ha a következő szülőin mondjuk anyut megkérdezik. vagy felhívják őt telefonon, hogy igazolja a napjaimat. nem tudom hogy lehetettem ilyen hülye, de most fogalmam sincs mit tegyek
2015. máj. 8. 21:59
 6/33 anonim ***** válasza:
88%
Húzd ki magad állj elê és mond el mit tettél, vagy sunyíts reménykedj hogy megúszod és ne rinyálj itt hogy mit tettél.
2015. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

és ha romlik az állapota? csütörtökön műtik megint.

arra gondoltam, hogy elmegyek orvoshoz kérni igazolást, hátha ad, de elég kellemetlen ha nem fog adni. aztán arra is gondoltam hogy anyu elektronikus naplójából írok egy igazolólevelet az osztályfőnökömnek, de bevallom őszintén, ilyen szinten sunyi nem bírok lenni.

2015. máj. 8. 22:03
 8/33 anonim ***** válasza:
65%

A hazugsag idovel kiderul, es minel kesobb, annal rosszabb. A legrosszabb, amit tehetsz az az, hogy hazugsaggal probalod kimenteni magad ebbol a helyzetbol.

Robalj meg szembenezni azzal, amit tettel es oszinten bevallani, hogy logtal. Biztos lesz kovetkezmenye, de ennel erettebben nem viselkedhetnel ebben a helyhetben. Forditott esetben (gondolom), Te is azt varnad mastol, hogy ne hazudjon neked tovabb, hisz ertelmetlen, es fajo dolog.

2015. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
igazad van teljesen. de nagyon gyáva vagyok. egyébként valószínűleg az lesz, elmondom neki, és vállalom a következményeket.
2015. máj. 8. 22:08
 10/33 anonim ***** válasza:
54%

Az elektronikus naplóba beírják a hiányzást minden nap (legalábbis, amit én látok a gyerekemnél), ha olvassa az emailjeit, akkor már tudja. Orvosi igazolást akkor kaphatnál, ha a hiányzás első napján elmentél volna dokihoz, mivel neki rögzítenie kell ezt, nem adhat visszamenőlegesen.


Szerintem is vállald fel, amit tettél, és kérj tőle bocsánatot. Szegény, a műtétje valószínűleg most jobban foglalkoztatja, mint ez.

2015. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!