Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » . Te eszetlen Teller Ede,...

. Te eszetlen Teller Ede, megverted eme embereket?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 18:34
1 2
 11/15 anonim válasza:
69%
Elmenjek Szegedre? Esetleg Pesten legyek ember ezer ember mellett? Nem lehet, nekem e hely nem egy tehetetlen telep, nekem e hely jelent szerelmet, embereket, szeretetet: Eger szeretlek s nem melehetk el, nem tehetem ezt veled! :)
2010. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
rendben gyerekek. kedvem szegte eme helyzet. Nem lehetek Szegeden sem, Egerben sem, Pesten sem, mert eszetlen elmebetegek elrekesztettek engem s ezer meg ezer egyedet. Szerbekkel helyeztek el egy helyen.
2010. okt. 13. 19:55
 13/15 anonim válasza:
56%
Gyere velem! Elmegyek egy helyre melyen nem rekesztenek el szerbek, sem egyebek. De e helyet merre lelem? Lehet nem lesz egy hely melyen ellehetek rendes emberek mellett? Merre menjek? Egy ember elrejthetne engemet? De merre e ember?
2010. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
Szegedre nem engedhetem el, nem mehet.(Teller Ede) Szegedet szeretem, de szerbek mellett cseperedett fel eleve eme ember, ez lett telephelye. Te sem teheted meg vele, mert ez elvtelen, embertelen cselekedet lenne. Ez semerre sem vezetne. (Engedelmeddel befejeztetett e terefere, megyek, egyet tevegelek Nemere Kelemennel, kertes telepemen.
2010. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ez mi?
2021. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!