Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van mégis OKJ-s orvosi tanfoly...

Van mégis OKJ-s orvosi tanfolyam vagy olyasmi?

Figyelt kérdés

Heti egy tanítási nappal, egy éves kurzus legyen, 100 ezer forintért, meg a vizsgadíj, Europass ára, borravaló, stb...


Rengeteg orvosi könyvet olvastam, nincs kedvem orvosi alapszakra jelentkezni. Az orvosok egyébként is 95 százalékban csak latin neveket tanulnak, azokat evidens, hogy már én is tudom, ide a bökőt!


Nyilván nem várhatom el, hogy annyit keressek, mint egy diplomás orvos. Rezidensként utána elhelyezkednék egy pszichiáter hölgy mellé, orvosi minimálbérért. Rámenne sok pénz az okmánycserére is, hogy doktor lettem.


Nyelvzseni vagyok, ezért mérges lennék, ha az oktatás helyszíne messze lenne a vasútállomástól. Az oktatás ideje alatt automatikus TB járna nekem, kedvezményes lakásbérlési lehetőség, cafeteria. A macskámat is hoznám-vinném, mindenképpen állatbarát legyen a tanintézmény!

Ha meghalnék az egy év során, akkor a Magyar Oktatási Hivatalnak kötelessége állni a temetésemet. Ha nem, akkor nekem kell 5 évet itt praktizálni, amivel tisztában vagyok és vállalnám is.


Köszönöm a segítséget!



2023. márc. 19. 23:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Trollolo
2023. márc. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! -.-

Valaki okos?

2023. márc. 19. 23:35
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyál xanaxra!
2023. márc. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
25%

az orvosi egyetem is olyan könnyű mint egy átlagos OKJ csak hosszabb ideig tart. Ahhoz hogy nyomogasd a vérnyomásmérőt meg leolvastasd a szemtáblát igazán nem kell zseninek lenni akinek esze van Programozónak vagy Villamosmérnöknek tanulnak, ők a 21. század istenei.


Szerinted miért van az hogy a háziorvosok és az üzemorvosok 95%-a belassult vén tudatlan öregasszony / öregember a senior etikus hackerek a cégeknél pedig kigyúrt bőrdzsekiben és versace napszemüvegben ülő több programozási nyelven beszélő legendák? Hát épp azért mert orvosnak a selejt megy informatikusnak pedig a zsenik.

2023. márc. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%

Orvosi tanfolyam?

Be is baxna!

Ápolói van

2023. márc. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én nem fogom saját magam döfködni injekcióval a másikat!
2023. márc. 20. 00:47
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincs!

Már csak részecskefizika, mikrobiológia és néhány jogi szakma van okj-sen. Talán jövőre.

2023. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

🔪

Ne!

2023. márc. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

Sosem értettem, mire jó az egyeseknek, hogy a sok göthös paciens a nyakán lóg egész nap és hordozza szerteszét a sok kórságot, de egyébként az orvosi a világ legkönnyebb munkája, mert hogy mindenki meggyógyul magától is, aki meg nem, az úgyis a temetőben köt ki.

A sebész dolga a legkönnyebb, csak lenyisszantasz ezt, azt, ami a kezed ügyébe kerül és csak arra kell vigyázni, hogy a vér a szemedbe ne spricceljen.

Arra viszont azért ügyelni kell, hogy a bögyös nővérek között ripsz-ropsz gerincsorvadást lehet szerezni és ha egy másik orvos keze közé kerülsz, akkor annyi neked, már viheti is a családod a fekete göncöket a tisztítóba. Ilyenkor persze azt mondják, hogy: - a műtét sikerült, csak a beteg nem bírta ki.-

2023. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ez nem a Humor kategóriában volt originelle!
2023. márc. 20. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!