Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van mégis OKJ-s orvosi tanfoly...

Van mégis OKJ-s orvosi tanfolyam vagy olyasmi?

Figyelt kérdés

Heti egy tanítási nappal, egy éves kurzus legyen, 100 ezer forintért, meg a vizsgadíj, Europass ára, borravaló, stb...


Rengeteg orvosi könyvet olvastam, nincs kedvem orvosi alapszakra jelentkezni. Az orvosok egyébként is 95 százalékban csak latin neveket tanulnak, azokat evidens, hogy már én is tudom, ide a bökőt!


Nyilván nem várhatom el, hogy annyit keressek, mint egy diplomás orvos. Rezidensként utána elhelyezkednék egy pszichiáter hölgy mellé, orvosi minimálbérért. Rámenne sok pénz az okmánycserére is, hogy doktor lettem.


Nyelvzseni vagyok, ezért mérges lennék, ha az oktatás helyszíne messze lenne a vasútállomástól. Az oktatás ideje alatt automatikus TB járna nekem, kedvezményes lakásbérlési lehetőség, cafeteria. A macskámat is hoznám-vinném, mindenképpen állatbarát legyen a tanintézmény!

Ha meghalnék az egy év során, akkor a Magyar Oktatási Hivatalnak kötelessége állni a temetésemet. Ha nem, akkor nekem kell 5 évet itt praktizálni, amivel tisztában vagyok és vállalnám is.


Köszönöm a segítséget!



2023. márc. 19. 23:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Europass ára, borravaló, stb."


"Nyelvzseni vagyok, ezért mérges lennék, ha az oktatás helyszíne messze lenne a vasútállomástól. "


"A macskámat is hoznám-vinném"


LOOOOOOOOOOOOOL

2023. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Na, van már?
2023. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!