Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vélemények online fotós...

Vélemények online fotós tanfolyamról?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok?
2023. márc. 9. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

A birtokodban levő fényképezőgép használati utasítását ajánlom. Még sok pénzért sincs ennél jobb!


Tudományos bizonyíték:

[link]

2023. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én fotós tanfolyamra nem mennék. Amik ott ma elhangzanak, azok netes fotós fórumokban olvashatóak. Persze, kétfelé kell választani a dolgot. A fotózás az egy technikai eszközzel előállított szépészeti produktum, így kétféle téren kell művelődni. A technikai részéről minden megtalálható a neten, de inkább csak akkor, ha az ember tudja használni az angol nyelvet. Az esztétikával kapcsolatban meg a mai tudorok csak pár valahol hallott közhelyet emlegetnek (a legtöbben pont kettőt, azaz egy párat, a harmadoljál és a ne rakd középre mantrákat).

Viszont a legtöbb bolygólakónak mégis azért ajánlatos tanfolyamra járnia, mert nincs benne kellő öntartás ahhoz, hogy önállóan tanuljon: ma a barátaimmal megyek moziba, ma elfáradtam a munkahelyemen, ma náthás a gyerekem, ma karácsony van, ma betonoztam a haverom házánál... minden napra jut indok, hogy miért ne tanuljon az ember. A tanfolyam meg csak valamennyire kötelezőnek van érezve.

És persze az is kérdés, mennyiért mérik.

2023. márc. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Fociznak a fiaim és szeretnék jó fényképet készíteni róluk.
2023. márc. 12. 09:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, aki csak egy ilyen szűk célt lát, az sosem fog jól fotózni.

Előző hozzászólásommal ellentétben itt egy ingyenes online:

[link]

2023. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gondolatodat.
2023. márc. 12. 17:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!