Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyha elfelejtettem a múlt...

Hogyha elfelejtettem a múlt héten átállítani az órát, akkor most vasárnap fel kell kelni hajnalban állítani?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Már késő, hagyd úgy. Legalább ősszel nem kell majd visszatekerni!
2023. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Na, legalább a válasz jó volt!
2023. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem már nagyon nagy probléma ez az egész óraállítgatás, mert én legelőször is elfelejtettem átállítani, így most már számtalanszor kellene előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, előre, hátra, stb... állítani és egészen belezavarodtam.
2023. márc. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Térjek vissza a homokórára?
2023. márc. 30. 06:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Napóra a megoldás
2023. márc. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány darab órát kell, mindegy mikor, átállítani? A teló, PC, tablet, a házi meteorológiai állomás, átáll magától. Nálunk ezen kívül van még 4 fali és 3 polcon álló, valamint a tűzhely és a mikró. Összesen legalább 2 percbe telt.
2023. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a munkahelyen nem szóltak egész héten, hogy rossz időben jöttél, akkor már akár úgy is hagyhatod. Mindenki hozzád alkalmazkodik.
2023. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!