Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ma hazautaztam Budapestről...

Ma hazautaztam Budapestről vidékre, és mivel késésben voltam, elfelejtetem levenni a törölközőt a konvektorról. Szerintetek lehet ebből probléma? ( a konvektor négyesen van, vasárnap utazok vissza)

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyire fűt az a konvektor ? Nekünk ebben a lakásban nagyon pl., négyesen nem mernék rajta hagyni semmit.
2015. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát jó idő van a lakásban, de ha nem szellőztetünk, akkor értelemszerűen beáll egy hőfokra, nagyjából 20-22°C szokott lenni a lakásban. Mi a fenét csináljak vidékről? Már itthon jutott eszembe sajnos.
2015. márc. 25. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Majd leszedik a tűzoltók...
2015. márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok mindent már nem tudsz,az tény.
2015. márc. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Simán kigyulladhat négyesen vasárnapig :(

Remélem nem a VII. kerületben laksz...

2015. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kovpet ***** válasza:
54%
Ilyen időben kizártnak tartom, hogy baj legyen. De ha úgy érzed, akkor szólj a tulajnak, hogy szedje már le, legyen szíves. Legközelebb meg adj neki egy üveg bort :)
2015. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

Eleve konvektorra törölközőt rakni??????????????


Társasházban ez simán kimeríti a közveszélyeztetés fogalmát...

2015. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovpet ***** válasza:
59%

Gyerekkorom óta gázkonvektoron szárítjuk a törölközőket és sosem volt semmi gond vele.

Nem tudom, hogy ti milyen konvektorról beszéltek vagy mennyire fűtötök (vagy nincs rajta burkolat?), de nem olyan meleg az, hogy bajt okozzon. Ilyen időben meg főleg.

Most nekem is épp négyesen van és alig langyos...


De kérdező, neked kell tudnod, hogy milyen meleg szokott lenni kívülről. Azért ahhoz igen nagy forróság kell, hogy konkrétan meggyulladjon valami. De ha érzel akár egy kis kockázatot is, akkor mindenképp intézkedj!

2015. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Intèzkedtem. No problem.: )
2015. ápr. 2. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!