Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Idegen lény lehetett?

Idegen lény lehetett?

Figyelt kérdés
Tegnap a Pennyben feltűnt, hogy egy fekete ruhás öregasszony végig követett a boltban, és árgus szemekkel figyelte, hogy mit vásárolok. Azt hittem Mobilfox member, de nem az volt. Fizettem, elpakoltam, kocsiba be, irány haza. Megyek be a lépcsőházba és attól, amit ott láttam megdermedt bennem a vér. A lépcsőház bejárati ajtaja mögött ott állt az öregasszony egy szürke piros blézerben, pont amilyen a Penny eladóknak van. Eldobtam a szatyrokat és elkezdtem futni. Hallottam ahogy mögöttem kivágódott az ajtó, és visszanéztem. Bár ne tettem volna, mert amit ott láttam azt sose fogom elfelejteni. Az öregasszony kicsavarodott tesstel, mint egy pók a szatyrok fölött kuporgott és egy feltépett zacskóból falta a nyers májat, az arca fekete volt és valami fekete szálak lógtak az arcáról, mint valami rasta haj. Iszonyatos látványt nyújtott. Szerencsére éppen akkor jött meg a szomszéd Józsi a thai box edzésről és meglátta a vénasszonyt majd egy köríves rúgással úgy fejbe rúgta a guggoló alient vagy démont hogy ájultan összeroskadt a betonon. Odarohantam hozzá és akkor rémülten láttam hogy ez a Mariska néni a hetedikről, aki a pulikutyáját próbálta visszatartani, hogy megegye a nyers májat. Amikor Józsi is rájött, hogy mit tett a reakciója csak annyi volt hogy: baa**eg. Mariska néni közben feltápászkodott és harsány szitkozódás után visszavonult a lépcsőházba. A fekete ruhás nő alien lehetett? Vagy Józsi az alien? Vagy Mariska néni? Én ezt már semmit nem értek

2023. máj. 3. 09:36
 1/10 anonim válasza:
95%

Józsi bá vagyok.

Az egy banya vót fiam!

2023. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak egy glitch a szimulációnkban. Megesik
2023. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. igen jut eszembe utána Józsi a falon keresztül próbált bemenni a lépcsőházba
2023. máj. 3. 10:42
 4/10 anonim válasza:
100%
Szerintem Mariska néni a alien, aki fényes nappal más nyersmáját megeszi az csak idegen lehet. Figyelned kell, mert szerintem el fognak rabolni hamarosan, valószínű te egy kulcs személy lehetsz, te fogod megállítani az időt, hogy az emberiség át tudjon menni a 23. dimenzióba, te vagy a második Jézus. Testvérem nem szabad engedned, hogy elraboljanak, minden reménységünk elveszhet. Ments meg minket, az utolsó óra ez, a fényzivatar közeledik..
2023. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az. Ember nem vesz májat.
2023. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. 🤣
2023. máj. 3. 12:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Of kórsz, minden és mindenki éélien
2023. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem
2023. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha nekem ennyi időm lenne
2023. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
A Désasszony
2023. máj. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!