Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehetet? Valaki mással...

Leonidas2000 kérdése:

Ez mi lehetet? Valaki mással is történt ilyen dolog?

Figyelt kérdés
Tudom sokan hülyének fognak nézni meg minden ilyesmi , de arra gondoltam , hogy lehetséges mással is történt ilyen dolog.A történet kb 6-8 éves koromban történt (most 14 vagyok). A szomszéd fiúval beszélgettem ,aki jóval idősebb volt nálam. Miközben beszéltünk egyszer csak valami ilyesmit mond: " nézd valami fut ott a szántóföldön" és bemegy a házukba. Megnéztem és tényleg ott futot a szántóföld szélén egy fekete cilinderes , fekete öltönykabátos lény egy sétabottal a kezében. Mintha fehér bundája lett volna és eléggé szabályosan kerek feje. Lehet furának tűnik , hogy túl jól emlékszem , de ez az emlék megmaradt.

2015. jún. 20. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg álmodtad, csak úgy maradt meg az emlékezetedben, mintha a történet igaz lett volna.
2015. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kiskoromban meg tudtam különbözetni az álmomat és a valóságot.
2015. jún. 20. 18:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem akk már több neve is van
2015. jún. 20. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak épp forgatták a "fekete cilinderes , fekete öltönykabátos lény" című kosztümös filmet, és te megláttad a főszereplőt :)
2015. jún. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért mondta mert nem akart veled tovább beszélni vagy valami viccet akart csinálni és majd mondja h bevetted,nincs ott semmi, de te is láttad azt a lény szóval nem ugratni akart ,ez elég fura. Nem lehet hogy egy ember volt fekete öltözetben? Adnál a lényről pontosabb leìrást (pl.a mozgása milyen volt?volt ott erdő is a közelben?) Mert ha igen akkor lehet a Mátranováki fanyűvő, amúgy hol laksz? Melyik településen? Ha a Mátránál, Heves megyében akkor valószinűleg a fanyűvőt láttad. De miért van rajta ruha? Nem lehet hogy egy túlságosan is szőrös ember volt? :)
2015. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez nem a nyúl az Alice csodaországban-ból?
2016. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De semmi értelme ennek úgy h a válaszok felét kitörölték...
2016. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!