Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az baj ha szerelmes vagyok a...

Az baj ha szerelmes vagyok a wcbe?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok ideje gondolkodom, hogy elmondja neki, hogy érzek. Mindig ott van ha szükség van rá, ha kakilnom, pisilnem vagy esetleg hánynom kell. Mindig segít ott ahol tud. Soha nem hagyna el és nem csalna meg. Imádok rajta csak simán ücsörögni. Úgy érzem nagyon megértjük egymást, mindig tudja mit akarok.

2023. nov. 18. 13:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Remélem elég okos WC ahhoz, hogy szerezzen egy diplomát és akkor nem kell szégyenkezned miatta.


Azért ezt sem kell túlzásba vinni, mert roppant kínos lenne, ha mondjuk Nobel díjra jelölnék és ő restelkedne miattad, mert azért ez manapság telefonokkal már megesik, hogy a teló okosabb, mint a bunkó használója, szóval drukkolok nektek - sok boldogságot kívánok, csak kerüld el a helyet, ahol lakom, mert utálnám, ha a kis édes mikrosütőmet lecsapnád a kezemről.

2023. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hallottam egy botrányos esetet, amikor a férj a neje hajsütő-vasába lett szerelmes.

A két meleg - azért ez már ocsmányság, de az asszonyka bosszút állt a csalfákon, a tüzes vasat a férje fenekébe dugta, majd szétnyitotta, hát ne tudjátok meg, mit szenvedtek.

Különösen a hajsütővas, mert még a krómozás is lekopott róla, mire lesikálták az égett húst, de megérdemelte a kis piszok...

2023. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Elég baj.

Ha nem érsz ki időben és becsurrantasz, annak ronda féltékenység lehet a vége.

2023. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, csak ne hagyd, hogy ellaposodjon a kapcsolatotok.

Tavaly én is szerelmes voltam a WC-be. Mindig ott volt, ha szükség volt rá, nem kellett hívni, nem kellett rá várni, nem haragudott semmiért és elmondhattam neki bármit, nem ítélt el. Tökéletes társam volt. De szakítottunk, mert egy idő után nagyon ellaposodott a kapcsolatunk. Bár a mai napig tartjuk a barátságot, napi 3x meglátogatom őt, főleg ha kakaós tejberizs van itthon, és tudok neki vinni valami ajándékot.

Most a kutyaóllal szemezgetek a teraszról. Elég féltékeny is vagyok Ödönre, a kutyánkra. Keressen magának valami másik kutyát, mint a többi normális kutya! De ha mégse jönne össze, lehet még egyszer megpróbáljuk WC-vel, hogy adjon nekem még egy esélyt. Nehéz, döcögős beszélgetés lesz, de a hiányát már most is érzem. :'(

2023. nov. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Mindenképp mond el neki mit érzel, utána csókold is meg!
dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Na ezt miért nem törlik

?

dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Dalmi44444 válasza:
Ha nem zavar téged hogy mások nemiszereve járkál benne napi szinten akkor sok boldogságot kívánok.
jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!