Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ugye a Fidesz megvette a...

Ugye a Fidesz megvette a Vodafonet és most 2szer volt velem olyan, hogy hívtam valakit és a nevem/számom helyett azt írta ki, hogy Fidesz. Valaki meghackelte vagy valaki belsős szórakozik a Vodafone-nál?

Figyelt kérdés
dec. 22. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Részeg vagy?
dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
85%
Hülyeség.
dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség, wolt futár vagyok és az ügyfelem szólt, hogy azt írta ki, hogy Fidesz, az válaszoljon legyen szíves aki tud valamit. Részeg lennék már az árokban feküdnék. Volt olyan nagynénémet hívtam és neki is ezt írta ki a számomra.
dec. 22. 15:06
 4/10 A kérdező kommentje:
Pl valaki aki Vodafone-nál dolgozik
dec. 22. 15:07
 5/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Vannak olyan alkalmazások, amivel meg lehet hamisítani a hívó nevét, szívatásból is lehet ilyen vicceket csinálni.

Szívatnak kisöreg.

Amit te képzelsz (hogy a Vodafone csinálná), az valószínűleg nem hülyeség, csak életszerűtlen ostobaság.

dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Trollköcsög.
dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne valami, mert én meg Telekomos vagyok, az meg kiírta a múltkor, hogy Sozialdemokratische Partei Deutschlands :) :)
dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Eddig a Vodafone-nál volt a neten, amikor böngésztem, állandóan az Orbán képe jelent meg. Most, hogy átmentem a Telekomhoz, már Olaf Scholz képe vigyorog rám


:D :D :D

dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ohh bakker mik vannak 😂

De akkor milyen troll aplikacio? Vagy ki? Hogyan lehet ezt kivédeni mert ma egy ügyfél azért nem vette fel nekem a telefont mert azt írta ki, hogy Fidesz aztán a csavója jött ki átvenni a rendelést és ő mondta újra

dec. 23. 15:34
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát bakker váltok a Telekomhoz komolyan, inkább a német szociál demokrata pártot írja ki mint a Fideszt. Magyarországon abból nem lesz vita de ha Fideszt írja ki akkor már a háború is kitör
dec. 23. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!