Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone előfizetés lemondása...

Vodafone előfizetés lemondása esetén az üzletükben személyesen van szükség szóbeli beleegyezésre az ügyintéző felettesével telefonon?

Figyelt kérdés

dec. 16. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Kimaradt néhány vessző, vagy nem tom... eléggé érthetetlen a kérdés. Kinek kell beleegyeznie mibe?
dec. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki le akarja az előfizetését mondani személyesen az egyik üzletükben, akkor szükséges és megszokott eljárás-e az, ha a lemondás előtt az ügyintéző felhív valakit akinek szóbeli beleegyezést kell majd adnom arról, hogy le akarom mondani az előfizetésem?
dec. 16. 22:36
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen, úgy hívják az illetőt akivel beszéltél/beszélni fogsz hogy ügyfélmegtartó és ajánlatokkal fog bombázni, hogy rávegyen a maradásra. Olyan ajánlat is elhangozhat ami nyilvánosan nem elérhető, csak ha ott igent mondasz neki (hűségidőre természetesen). Ha hajthatatlan vagy, 3-4 ilyen ajánlat után konstatálja lemondási szándékod és elindulhat a folyamat.
dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na nekem ingyen Iphone-t is mondhatna akkor sem maradnék ennél a nyomorult cégnél. 2 év alatt amit ezek leműveltek, az már szánalmas.
dec. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi? hogy ilyen van hogy ügyfélmegtartó?

Hát de basszus nem akkor kell már szépen beszélni az ügyféllel amikor bevérzett szemekkel, 220-as vérnyomással, fogcsikorgatva megy be lemondani az előfizetést, mert még egy rohadt számlát sem tudnak normálisan kiállítani!!

dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, ilyet csinálnak sok esetben, nem véletlen, hogy személyesen ezt nem is lehet elintézni, ott ilyenkor csak elindítják a folyamatot és elküldik az illetékeseknek. 3-asnak igaza van, létezik olyan, hogy ügyfélmegtartás, ha van előfizud, akkor maradj, vagy egy újat mondasz le, akkor minél több legyen, felmérik szóban mi miatt akartad lemondani, és tesznek újabb ajánlatot, persze nem vagy köteles elfogadni. Nálam volt már ilyen, mondjuk akkor jól jártam, mert így a telefonomra adtak plusz 30ezer forint kedvezményt, akkor már megérte, de mondjuk 2006 óta az ügyfelük vagyok és mindig mindent határidő előtt kifizettem nekik, ez is számít. Ezek nélkül nem éri meg náluk semmi kb., mert minden okoseszköz 20ezerrel több, mint boltban, ott inkább az előfizetésben lévő kedvezmények, amikkel jobban játszadoznak.
dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelem! Ha lemondod a számodat, akkor a számod megszűnik. Ha hordozni akarod, akkor az új szolgáltatónál kell kezdeményezned a hordozást és ettől a cécótól megkíméled magadat.
dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pont ma voltam bent felmondani az előfizetésem 6 év után.


Momdom is az ügyintézőnek, hogy szeretném felmondani az előfizetésem.

Megkérdezte miért mondanám fel, mondtam neki, hogy mert nincs rá szükségem.

Pötyögött a gépén, majd telefonálni kezdett aztán azt mondja velem szeretnének beszélni.

Aztán a telefonba mondják, hog, adnának 3000 forint kedvezményt az előfizetési díjból, vagy 80000 forint kedvezményt új eszköz árából.

Nem fogadtam el, majd felvitte 100 ezerre a készülék kedvezményt. Azt se fogadtam el, így meg is szüntették az előfizetésem.

Ha valaki fel akarja mondani, felmondja. Akármit is ajánlanak.

dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
#8:Persze ez így van. Amúgy nekik még az is megéri, ha 80 rugót elengednek, az milyen durva és akkor jönnek a nagy 20ezres akcióikkal Karácsonyra meg stb. Tegnap lemondtam egy 3 nappal ezelőtt kötött előfizut, mert átverve éreztem magam, ügyintéző kifelejtett egy fontos infót.
dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!