Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mc Isti tényleg fog feljelenté...

Mc Isti tényleg fog feljelentést tenni? Megéri neki?

Figyelt kérdés
Pistának sok a "késes" szövege van, meg ezzekkel a magyarok fele irányuló "szép" üzenetivel nagyon meg tudná ütni a bokáját. Mondja itt, hogy a rendőrségre már nyomoz ellenünk, meg kinyomozza ki TikTok-on ez az Mc Isti City csatorna meg ilyenek, de, ha van esze akkor nem fog menni, mert Ő is mond olyanokat ami miatt nem éri meg szaladgálni oda. Szerintem.
jan. 6. 07:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudom H ki ez az MC Isti, de úgy gondolom, nem érdemes vele időt pazarolnod.Az ilyen dolgok gyorsan a süllyesztőben végzik.
jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jókat szoktam röhögni rajta mikor ajvékol csak most így nagyon beindult. Kint van Portugáliában és onnan beszél a magyarokról, hogy milyen legalja nép meg ilyenek. Írták neki hogy tudják hol van és meg fogják találni.
jan. 6. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!