Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » 5 éves fiú vagyok. Hogyan...

5 éves fiú vagyok. Hogyan tudnék leérettségizni 7 évesen?

Figyelt kérdés

Példaképem [link]

aki hat évesen érettségizett. Matek, angol, informatika megy.


2010. dec. 6. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Ez nagyon nagyon durva!

Jókai Mór is korán érettségizett, meg csodagyerek volt, de azért ennyire nem! Szerintem neki nagyon magas az IQ-ja is ami nem tanulható. Egy átlagos diák alig tud olvasni és írni 6 évesen nem hogy érettségire készülni...

Úr isten és 10 évesen már diplomázott.. Ráadásul egy elég komoly szakon.

Felejtsd el, ez a gyerek nem gyerek és kb már nem is embernek minősül. Szerintem az agya is brutális sebességgel fejlődött.. Hát ilyen kevés idő alatt nem is férhet be ilyen terjedelmű anyag az ember fejébe. Vagyis akarom mondani egy normális ember fejébe.

2010. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ajánlom figyelmedbe a Zámbó Jimmy Lövésziskolát és Kakasneveldét!
2010. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy Lenin is megmondta: " tanulni, tanulni , tanulni "
2010. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

megy a matek! Jesszus, kinek nem?!Ja persze, a matek Mo.-n nehéz már.Bár azért kíváncsi lennék, hogy oldasz meg egy negyedfokú egyenletet, bár még a másodfokúra, két ismeretlennel :P

angol:érettségi szintű kérdést felteszek neked, és azt se tudod, fiú vagy, vagy lány!

informatika:220 V-tal ne szórakozz a gépeden!

amúgy meg ha leérettségiznél, mennél egyetemre,attól még kell tanulnod ott fizikát, kémiát, biológiát, stb. az első kettőből még gondolom az alapokat se tudod...

De ne menjen el a kedved, még kicsi vagy ehhez(Michael Kearney Amerikai volt, ott jóval jobb minden, Mo. hozzá képest egy sz*rdomb(Amerikához képest))de majd meglátod! ;)

2010. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért várnál 2 évet. Ki mész a József-városi piacra, holnapra akár már diplomád is lehet.
2010. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miből akarsz érettségizni? Legozásból, vagy babázásból? Én a fakockázást ajánlom, de csak jövőre és csak középszinten ;)
2010. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bömböljél!
2010. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hallgass Lenin elvtárs beszédére aki azt mondta:egy lépés előre,kettő hátra és máris mehetsz az egyetemre direkt,tökfilko srác!
2010. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sztem edd meg mindig a brokkolit és menni fog^^
2010. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!