Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogok leérettségizni?

Hogy fogok leérettségizni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok, 11.-es. Jövőre érettségizek. Az a gondom, hogy családi gondok miatt elkell innen költöznöm nagyon messzire a nyáron és így nem tudok abba az iskolába maradni, ahol most tanulok. Félek ettől nagyon, mivel jövőre érettségi, és új suli, új osztály, valószínűleg új tételek, új tanárok, senki sem fog ismerni.. mit tegyek? ebbe a suliba tuti nem maradhatok, kollégista sem lehetek :(
2011. máj. 16. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Azért az egy év alatt összeismerkedsz velük, az érettségihez pedig folyamatos tanulás kell és akkor nem lesz gond.
2011. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell enyire túl izgulni mindenhol ugyanazt az anyagot kérik, az új osztályal meg gyorsan megismerkedsz.
2011. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elég durva lesz, lehet mind az 5 tantárgyból új tételek:S remélem sikerülni fog...
2011. máj. 16. 18:37
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen másik suliban érettségiztem le tavaly mint ahova jártam és mégis össze hoztam 4 esre szerencsére könnyen befogadtak az osztályba és a tanárok mániáira is felkészítettek, kicsit többet kellett készülnöm rá de megérte, neked is sikerülni fog :)
2011. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ti már 11-ben tudjátok a tételeket???? Nekünk kb 1-2 hónappal érettségi előtt le kiadva a tételsor MINDENBŐL...
2011. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát magyarból már tavaly elkezdtük írni a tételeket, órákon lediktálja atanár, németből is vesszük már több mint egy éve, töriből év elején kiadták a tételsort, bioszból meg majd jövőre kapnám meg... matek meg nemtom:P:P
2011. máj. 16. 18:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Na ez az, csak közvetlenül érettségi előtt derülnek ki a tételek, szóval épp ezért nem értem, miért ne lehetne addig pedig normálisan tanulni a tananyagot.
2011. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát igazából ez engem most nagyon meglepett, mert nem gondoltam, hogy máshol nem így működik...
2011. máj. 16. 18:46
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező annyira nem lesznek mások a tételek talán 1-2 pontban eltérhet de központi tanter szerint kell összeállitani és az mindenhol egyforma.
2011. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, picit azért parázok..
2011. máj. 16. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!