Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mondanátok olyan sztorikat,...

Mondanátok olyan sztorikat, ami veletek esett meg és vicces vagy ciki volt? :D

Figyelt kérdés
Hadd legyen egy szép estém! :)
2010. aug. 9. 21:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire ciki , de szerintem nagyon!

Mentem az utcán és jött szembe 3 helyes fiú . Ők a zebra egyik oldalán én a másikon persze mind két oldalon volt kuka is .Amikor elmentem mellettük és átértem a túloldalra hátranéztem és láttam hogy az egyik vissza néz és neki ment a kukának ezt láttam a haverjai nevettek . Ujra hátra nézet akkor én mentem neki -.- .

Ennyi a sztori.

2010. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

xDD

Sz-r lehetett!

2010. aug. 9. 21:18
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
kiskoromban a mosdóban(oviban) egy lánynak mutogattam a fütyimet és bejött az óvónéni x)
2010. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
xDDD Minek mutattad meg? :D
2010. aug. 9. 21:21
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Nagyon sz*r volt !

Ez a mutogatós ismerős! :$

2010. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ovodába behívtam egy lányt a budiba, hogy csókolózznk! Ő be is jött, már épp ért volna össze a szánk, amikor bejött az a hülye p*****
2010. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
.
2010. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 THE ... ***** válasza:
100%

Velem az történt,hogy reggel úgy indultam el iskolába,hogy nagyon kellett kakilnom.A suliban nem akartam wc-re menni,mert 1 kicsit hogy is mondjam...nem volt higénikus...:D

Hazafelé menet már nagyon kellett,a lépcsőházban is úgy mentem föl(mivel panelban lakom),hogy minden lépcsőfokon leültem,h vissza tudjam tartani a kakát.

végül elértem a lépcsők végéhez(mert a legfelső emeleten lakunk)és gondoltam magamban,h "jó,akkor most előveszem a kulcsot,elszámolok 10-ig,berohanok az ajtón és a többit már tudjátok:)

háát...nem így történt...

visszaszámoltam:10,9,8,7,6,5,4,3,2,1...és gyorsan fölálltam,de megbotlottam a lépcsőben.Elestem,majd miután föltápászkodtam,rohantam az ajtóhoz,de a kulcs kiesett a kezemből...1 szinttel lejjebb.

Lerohantam érte,utána föl,kinyitottam az ajtót és rohantam a budi felé,de benne hagytam a kulcsot a zárban,ezért visszarohantam és kiszedtem a zárból.Becsuktam magam mögött az ajtót,ráfordítottam a kulcsot és futottam a toalettre.

Mikor pont húztam volna le a boxerem,akkor hirtelen...

tiszta kaka volt minden:S

2010. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én egy üzletben dolgozom, ahol ágynemű huzatokat lehet venni.

nagyon sok szép cucc van, bejött egy pasi, de tök ynegle volt, játszotta az agyát, és kicsit idegesítően sokáig válogatott, és egyfolytában igényelte, hogy ott legyek körülötte, ajánlgassak neki mintákak, meg ilyenek.

Már baromira untam, nem is figyeltem oda, hogy miket mond, de azért nagyon udvarias voltam, meg minden.

Kihúztam egy mintát, és mondtam neki:

Én:

-Ez a minta szerintem nagyon jól néz ki, és ez sok férfinek szokott tetszeni.

Ő:

-Hát, akkor Én biztos nem vagyok férfi, mert nekem nem jön be.

Én:

-Hát lehet....


-Ő felvonta a szemöldökét, Én meg kb 10 mperc múlva kapcsoltam, hogy mit is mondott, és hogy Én mit reagáltam rá...jól elvörösödtem, és fél órát bocsiztam neki, de akkor már késő volt...de már annyira uncsi volt...:-D


Hát nem tom mennyire volt vicces, de nekem nagyon ciki volt...DE MEGÉRDEMELTE, mert nyegle volt, és görény. :-)

2010. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, még volt egy ilyen is:

vevő be:

-Jó napot kívánok! Mekkora méretű egy kispárna?

Én:

-Jó napot! 36cmX48cm.

Vevő:

-Aha, és melyik a hosszabb oldala???

:-DDDD

2010. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!