Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces vagy ciki gyerekkori...

Vicces vagy ciki gyerekkori sztorik? Írnátok párat?

Figyelt kérdés

Biztos volt már olyan, hogy amikor még nem volt annyi élettapasztalatotok, mint most, valamit kissé elnéztetek... xD Példának itt vannak az enyéim:


Kisgyerekkoromban nagyon élénken érdeklődtem a betűk iránt, nem is véletlen, hogy már 2-3 éves koromban megtanultam olvasni. 2 éves voltam, amikor a nagymamámmal sétáltunk az utcán, és elhaladtunk egy bolt előtt. Egy kocsi állt előtte, én pedig a betűk iránti érdeklődésemtől vezérelve megsimogattam a rendszámtáblát, de most jön a legcikibb: beindult a riasztója. xD A vásárló ijedten rohant ki az üzletből, Mama kimagyarázta a helyzetet. Viszont ez semmi az unokabátyám történetéhez képest, aki 3 évesen egy egész traktort indított be egészen véletlenül. Ki is ment vele az utcára. Milyen kár, hogy én csak 3 év múlva születtem meg, és nem láttam! x)


Másik sztorim, hogy 5 évesen előszeretettel játszottam apa mobiltelefonján. Hirtelen azonban eltűnt a kép a telefonon. Gondoltam, hogy ha nyomogatom a telefon gombjait, hátha visszajön a képernyő. Vissza is jött, de mivel a hívást indító gombot nyomtam meg utoljára, sikerült egy számot tárcsáznom. Nem is akárkiét, hanem a falunk alpolgármesteréét. Apa viszont ismerte, és kimagyarázta a helyzetet. x)


Szintén kicsi koromban a kedvenc éttermünkben már nem volt hely, ezért máshová mentünk ebédelni. Jön ki a pincér, kérdezi, hogy mit kérünk, én meg jó hangosan: Azért jöttünk csak ide, mert ...... vendéglőben nem volt hely!


2010. júl. 11. 22:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%

nekem az volt, hogy 1-2 éves lehettem, és apuval fürödtem (ő már nem él velünk). nem tudtam mi az a hosszú valami, ami a hasa alatt van és megofgtam és megkérdeztem: apa mi ez? hát amikor ezt apu elmondta nekem elszégyelltem magam:)


14/L

2010. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%
nekem cs olyan h anyval ültem a buszon és olyan 5-6 lehettem és egy 11 12 éves pali akkor számomra iylen macsós volt és integetett valakinek én meg vigyoogva integettem és utána kissé furán nézett rám körülnéztem és az előttem lévő lánynak integetett hát cs ez :D
2010. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
97%

én csak hülyeségeket beszéltem.. nem tudom milyen indíttatásból. amikor ovis voltam és húgom született elküldtek vidékre rokonokhoz. egyik unokanővérem óvónő volt és így én is oviban voltam. és ilyeneket mondtam:

"Az én anyukám nem főz, mi csak banánt és sült krumplit eszünk."

"Az én anyukámnak két cipője van: egy ünneplős és egy otthoni."

"Az én apukám mindig sört és pálinkát iszik."

nem kis derültség volt...:)

2010. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
93%

Amikor unokaöcsémmel kicsik voltunk, neki volt egy állandó rossz/gusztustalan szokása: az hogy mindig folyt az orra (allergia miatt), és cseszte megtörölni/kifújni. Egyszer aztán nálam is elszakadt a cérna és rászóltam erélyesen hogy fújd ki az orrodat! Ez a bolond meg ki is fújta csak nem zsepibe, hanem ahogy az orra meg a szája között volt, úgy fújt a takonyból egy nagy buborékot. El is küldtem melegebb éghajlatra :D Elég undi volt :S xD


Ő 19/F én 20/L


:)

2010. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
98%

Én vagy 5-6 éves lehettem mikor a nővérem felhozta a rapper haverjait. Én meg ... hát mondjuk úgy hogy kedves kis gyerek voltam aki nincs tisztában az oltás fogalmával.

A történet megértéséhez azt is kell tudni hogy az egyik srácot hetek óta azzal cikizték hogy b*zi.

Szóval feljött három srác az ajtóban álltak.Én épp gyilkos kedvemben voltam.

Odaállok az első srác elé.

-Te csúnya vagy. -A második elé.

-Te hülye vagy. - És mikor szembe kerültem az agyon cikizett sráccal tudatlanul megkérdeztem.

-Te b*zi vagy?!


Meg ilyesmik voltak még mint hogy beültem a nővérem újonnan szerzett pasijának az ölébe és teljes nyugodtsággal kijelentettem hogy "Foglalt."

2010. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
93%

Kicsi voltam még, óvodás, és láttam a betét vagy a tampon reklámot, és megkérdeztem anyától hogy mi az. Anya, mivel sosem hazudik nekem elmondta, persze csak azt hogy a vér kifolyik, mást nem. Én meg a betétekkel szórakoztam, hogy kibontottam, és a lábara ragasztottam, de előtte mindig a fürdőből kiabáltam hogy ,,Anya elhasználhatok egy betétet?" Éppen vendégek voltak nálunk, amikor ezt hangosan megkérdeztem.


Úristen mit gondolhattak XD


Am azt sem tudtam hogy hova kell azért ragasztottam a lábamra

2010. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
97%

3 éves lehettem, és apám bevitt a város legelőkelőbb éttermébe. Én kiálltam a közepére és jó hangosan megkérdeztem, hogy "apu,megint kocsmába kellett jönnönk?" Az emberek szakadtak a röhögéstől, alig bírtak elfordulni.


Őcsém a zsúfolt kereszteződésnél 3 évesen megkérdezte a nagyanyánktól szintén jó hangosan: "mama, te fingottál?"

2010. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
96%

Én olyan 5-6 éves voltam kb amikor nagyimmal elmentünk vásárolni.. már mindent megvettünk , beálltunk a pénztárhoz a sorba és ugye ott vannak kipakolva az óvszerek...nagyim elkezdte kérdezgetni tőlem, h nem kérek-e cukorkát..nézzem már milyen szép dobozba vannak. A mögöttünk állók nagyon nevettek...és akk még nem tudtam h mi van oda kirakva és miért nevetnek rajtunk, de mostmár visszagondolva tényleg vicces volt:D:D még szerencse, hogy nem kértem "cukorkát".:D:D:D



Ez nem ciki,sztem inkább csak vicces:

Unokatesóm kb 6-7 éves volt(fiú) és a másik unokatesóm 15-28 éves (lány) .A lány éppen a wc-n volt amikor a fiú benyitott rá (nem véletlenül...direkt idegesíteni akarta) És a lány éppen akkor cserélte ki a betétjét. Ezt a fiú meglátta. Gyorsan szaladt ki a konyhába a szüleihez (akiknél pont ott volt az apuja egyik munkatársa aki nagyon tetszett a lánynak) és ordibált h anya anya Adri lopkodja a betétet a Wc-ből és a bugyijába dugdossa el.:D:D

amikor ezt a sztorit meghallottam 10 percig nem tudtam leállni a nevetéssel:D:D

2010. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
97%

2-3 éves koromban apuval meg anyuval mentünk focimeccsre.Apu ment venni valamit a bódéhoz,és vitt magával a nyakába.Én megláttam kipakolva az üdítőket,köztük a Coca-colát,és megkérdeztem apu hogy mi az.Ő válaszolt,hogy Coca cola,Dodókám.Én meg mondtam:"Akarom,hogy vegyél nekem kokojóját!"Apu mondta,hogy nem szebad,mert kisgyerekeknek nem szabad,de végül csak vett,és adott pár kortyot,utána eldugta,és azt mondta,hogy annyi volt benne.Viszont nekem annyi is elég volt,hogy bepörögjek.Az első félidő vége fele a focista bácsik,vagy az én verziómba:foccabácsik,berúgták a labdát a nézőtérre,véletlenül pont mellénk,én meg lecsaptam rá":labd,labd,van labdom!".A foccabácsik várták a labdát, nézők rajtam szórakoztak,végül apu el tudta szedni tőlem,és visszadobta a foccabácsiknak.

Utána jött a félidei szünet,és akkor anyut gyámbásztam kicsit.Utána nemsokára kezdődött a második félidő és apuval lementünk a pálya mellé,mert látott valami ismerőst,én meg beszöktem a pályára a "labd"után és veszekedtem a foccabácsival,hogy adja oda nekem,mert játszani akarok vele.pont akkor kezdődött a második félidő,de a labda még nálam volt,mert közeb ideadta kicsit,és én a pálya közepén játszottam vele,és mindenki arra várt,hogy menjek már onnan és adjam vissza a labdát.Apu beszaladt értem,és bocsánatot kért,és azután egy percre sem engedte el a kezemet.:))Hát igen,kellett engem focimeccsre vinni.Erre is csak azért emlékszem mert mesélték.Egy csöpp gyerek mennyi galibát tud csinálni..:))


Egyszer,amikor anyuval legóztunk,nem voltam sokkal nagyobb 2-3 évesnél,anyu lehajolt hogy pusziljon meg én meg befejeltem a fejébe,neki meg a bal szeme tájéka 3 hétig csupa kék-zöld-lila volt.:))


3-4 éves koromban nagycsaj voltam,a vasárnapi húslevesbe beleraktam vagy 7 csipetnyi borsot,és bele ettem.Utánna akkorát tüsszentettem,hogy belefejeltem a tányérba,tiszta egy leves lettem,és épp hogy a széken maradtam.


Van még egy csomó hasonló sztori a kicsiénről,nem beszélva arról hogy milyen megnevezéseket adtam különböző dolgoknak:

tóvíz=szódavíz

olyanot=dinnye

Most így ezek jutnak eszembe,no meg a fent említett foccabácsi,kokojója meg labd.


15L

2010. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
89%
Előző válaszoló történetei nagyon aranyosak, jókat nevettem most. :D
2010. júl. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!