Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A végén tényleg 404-nek lesz...

A végén tényleg 404-nek lesz igaza hogy nem a plejádok jönnek hanem a katasztrófák sorozata?

Figyelt kérdés
Hatalmas 10 méteres cunami söpört végig japánban most olvastam a hírekben és 8-9 erősségű földrengés pusztított ami elképesztő nagy. És ő pont a cunamiról és a soha nem látott földrengésekről beszélt vagy 3 napja és tessék. Most olvasom a hírekbe.
2011. márc. 11. 20:45
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Szendai repülőterét elárasztotta a tenger? De hogy? Ez hihetetlen.
2011. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Igen és Hawainak 4 órát adtak a kilakoltatásra nem tudom mért. Ez eszméletlen kevés idő egész Hawait kilakoltatni.
2011. márc. 11. 21:30
 13/45 anonim ***** válasza:
Na de Szendai repterét hogy tudta elárasztani? Ez félelmetes. De jó hogy nem ott élek!
2011. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

Mi a csoda... Jézusom!!!


8,0‑8,: nagyon erős :súlyos károk több száz kilométeres körzetben, többméteres lezökkenések, hegyomlások: évente 1


Hát mi a bánat történik itt?!


És még hogy mi biztonságos helyen vagyunk... Én azért nem vennék erre ekkora nagy mérget. Éppen valamelyik nap nézegettem a Tapolcai-medence tanúhegyeit, na mondom, ha jönne egy jókora földmozgás, kitörnének-e...

2011. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 potion ***** válasza:
Kérdező eddig az "órisái cunamik" Japánon kívül sehol se pusztított. Hawaii-n 85 cm volt a max hullám
2011. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
Én meg meg jósoltam a 2008-as foci eb döntöjét.hogy spanyol-német döntö lesz és a spanyolok nyernek 1-0-ára,mindenki röhögött rajtam és bejött.úgy hogy 404 is csak ráhibázott véletlenül :D
2011. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
ez nagyon durva. szerencsétlen emberek:(
2011. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
Nem lesz világvége. Pánikkeltés miatt terjesztik ezt...
2011. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim válasza:

Még mindig elképzelhető hogy katasztrófák ezrei súlytanak le a bolygónkra mint a plejád meg reptoid baromság amiket egy 13 éves kölyök talált ki. Ne nevettessetek máááááááár. Nem azt mondom hogy 404 nek igaza lesz de a katasztrófáknak legalább van reális magyarázata nem fantázia szüleménye így persze hogy hihetőbb. Jajj Istenem...

Egyébként tavaly nyáron volt tornádó Magyarországon nem tudom emlékszetek-e mondjuk az nem katasztrófa nem? De való igaz mostanában sok az árvíz talaj víz itthon is. Honnan jön ez a sok víz ide?

2011. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

Japán egy istenverte törésvonalon fekszik. Az elmúlt pár ezer évben heti rendszerességgel voltak földrengések, hol kisebb hol nagyobb.


Most pont nagyobb volt, nincs ebbe semmi furcsa.

404 meg össze vissza beszél. Ha bármit tudna nem csak a levegőbe beszélne akkor konkrétumokat mondana és emberéleteket mentene. Ehelyett egy pszichiátrián fekszik mint gyógykezelés alatt álló...

2011. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!