Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a véleményetek a Plejádokró...

Mi a véleményetek a Plejádokról? A plejádok figyelmeztettek minket a szürkékre és azt mondták, hogy hamarosan eljön az a nap amikor az összeütközés elkerülhetetlen lesz velük. (többi lent)

Figyelt kérdés

Fiastyúk-beliek (Pleiadians)



Billy Meier leírja a Fiastyúk-belieknek a Lant-beliektől való leszármazását, azt, eredetileg miként vándoroltak csillagrendszerről csillagrendszerre, hogy aztán a Fiastyúk csillagain letelepedjenek:


„Ősi ismeretekkel rendelkezünk a korai Fiastyúk-beli elődök egy másik anyacsillag körüli életéről, s arról, hogyan utaztak végül a Fiastyúk rendszerébe. Írások szólnak a mi Naprendszerünkbe jóval korábban végrehajtott kivándorlásról is, valamint arról, hogyan és miként bukott meg ez a kísérlet. A Fiastyúk-beliek őseinek eredeti bolygóján a túlélők egyharmada, a katasztrofális pusztulást követően, új technológiát fejlesztett ki, elhatározta, hogy mindössze 900 év alatt gigászi űrbárkákat épít mélyűri kitelepülés céljából. Így is történt, elkezdték útjára bocsátani a kozmosz minden irányába hatalmas járműveiket, több száz éven át. A Svájcot meglátogató földönkívüliek azoknak az űrbárka utasoknak a távoli leszármazottai, akik egy csillaghalmazból, az általuk létrehozott három emberi civilizáció közül az egyikről származnak, az általunk ma Fiastyúk-rendszernek nevezett csillagcsoportosulásból. Megtapasztaltak nagy nyereségeket, de nagy veszteségeket is az idők folyamán. Egészen pontosan, az emberiség azon legkorábbi telepeseknek a leszármazottja, akik megpróbáltak letelepedni ebben a Naprendszerben, majd összekeveredtek bennszülöttekkel, illetve azon humán fajoknak, akik számos helyről betelepedtek ide.


Annak a rendszernek a pontos neve, melyről a Meiert meglátogató Fiastyúk-beliek érkeztek Taygeta, a legfontosabb bolygó ezen a rendszeren belül pedig az Erra. A Fiastyúk-beliek úgy hivatkoznak Meierre, mint általuk választott képviselőre, akinek az a küldetése, hogy elhozza a földönkívüliek jelenlétével kapcsolatos igazságot az emberiség számára. Semjase, a Meierrel kapcsolatba került Fiastyúk-beliek hölgytagja a következőképpen mutatja be saját szerepüket:



„Nem vagyunk sem a Föld őrzői, sem Isten által küldött őrangyalok vagy hasonlók. Sok ember úgy gondolja, valamiféle felügyeletet gyakorlunk a Föld felett, s az emberek sorsát befolyásoljuk. Ez nem igaz, mert mindössze egyes egyének által elhatározott küldetéseket hajtunk végre, melyeknek semmi köze a Föld irányításához vagy a Föld sorsának befolyásolásához. Ezért tehát helytelen minket a Föld felsőbbrendű üzenethordozóinak vagy őreinek tekinteni.”



A Fistyúk-beliek látogatásai megértésének kulcsmomentuma, hogy figyelmeztessék az emberiséget a szürkékre, akikről a következő információkat adták át:



33. Különböző egyéb életformák is léteznek, hatalmas tudásanyaggal, akik függetleníteni tudták magukat közvetlen környezetüktől. Képesek beutazni a világűrt, és alkalmanként a Földre is ellátogatnak.


34. Sokan közülük meglehetősen kellemetlen teremtmények, s a barbárság gyakorlásában és minőségében olyan súlyos fokot érnek el, mint a földlakók.


35. Óvakodni kell tőlük, mert hajlamosak minden elpusztítani és lerombolni, ami csak az útjukba kerül.


36. Számos alkalommal pusztítottak már el egész bolygókat, vagy kényszeríttették lakosait szolgasorba.


37. Küldetésünk egyik feladata a földi emberek figyelmeztetése ezekre a teremtményekre.


38. Legyen mindez a Föld lakosainak tudomására hozva, hiszen közeleg az idő, amikor ezekkel a degenerált humanoid teremtményekkel [szürkék] elkerülhetetlenné válik az összeütközés.



Collier szerint, a szürkék és a Fiastyúk-beliek érintettek számos, a Naprendszerünkben vívott ütközetben, de más csillagrendszerekben is, mint például a Szíriusz B. Másik kulcseleme a Fistyúk-beliek látogatásának Meier szerint segítség az emberiség tudatának felemelésében, illetve a régiók egyesítésében. Figyelemreméltó, hogy a Fiastyúk-beliek elvetik jó néhány más kontakt állítását, mint például Adamskiét, ezért, közvetett módon, egyfajta exkluzív vonatkozást adnak az igazságnak és a földönkívüli fajok jelenlétének. Érdekes módon Collier határozottan kijelenti, néhány Fiastyúk-beli csoport, mint például az Alcyonéról érkezők, „titkos programokon” dolgoznak, miközben a Taygeta-beliek (Meier is említést tesz róluk), a beszámolók szerint, az emberiség igaz segítői. Néhány Fiastyúk-beli esetleges „titkos programjai” mellett, a legtöbb tapasztalat és tény arra mutat, hogy a Fiastyúk-beliek pozitív kapcsolatban vannak az emberiséggel, igen sokat tesznek az emberi tudatosság növelésének segítésében, valamint azon vannak, hogy az emberiség megtalálja a függetlenségét a szürkék/gyíkemberek hatása alól. Következésképpen, a legfőbb tevékenysége a Fiastyúk-belieknek, láthatólag, az emberiség segítése szabadságának megtalálása érdekében az elnyomó kultúrák alól, és a tudatosság növelése. A Fiastyúk-beliek segíthetnek globális megoldást találni az egyetemes emberi jogok biztosítására, tényleges demokratikus rendszerek kialakításában, az emberi tudatosság emelésében és a globális oktatásban.


2011. aug. 31. 15:57
 1/9 Tom Benko ***** válasza:

tl;dr

Grafománia?

2011. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a démonok, és a tündérek harcára összpontosítok
2011. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jaj már mondtam első, ezeket nem én írom, nincs semmilyen írás kényszerem, tudok írni szeretek is néha néha, de nem szeretek túl sokat írni, ezért is ezeket nem én írtam..


Én egy dolgot szeretek kutatgatni, mert nem kutatni ostobaságot jelent.

2011. aug. 31. 16:09
 4/9 Tom Benko ***** válasza:
Akkor kutass fel ezekre bizonyítékot!
2011. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Le vagy maradva kedves barátom, ezekre a dolgokra a bizonyítékot én már rég megtaláltam...


A kérdés az, mit gondolsz erről amit linkeltem a kérdésemről, szerinted léteznek ezek az idegenek?


Az emberiség tényleg két idegen fajtól függ, a szürkékről és a reptiliánoktól?


A létükre van bizonyíték- Tudom következőnek azt fogod kérdezni, de mi az a bizonyítékod mutasd meg...


Nem fogom meg mutatni mert nem kézzel fogható.

Sok könyvet olvastam különböző szerzőktől, interjúkat néztem meg, anyagokat olvastam át... Tudod mire lettem figyelmes?


Hogy sok helyen megegyező dolgokat olvastam, csak némely helyen tért el a másik az egyiktől..


Meglepődtem, láttam azt hogy - még is mi ez , hogy is van ez?


Amit még nem mondtam kettő idegennel találkoztam eddig, az egyik humánszerű volt, de mint ha nem is emberszerű lett volna , tűz ember volt 7 éves voltam... Előtte álltam tűz ember volt... Láng ember, nem adott meleget sem hideget, csak álltam előtte, én nem tudtam mozogni a félelemtől..


Utána futottam el pár másodperc után.

2011. aug. 31. 16:23
 6/9 A kérdező kommentje:

A másik idegent, kb 1 hete láttam, amikor a bábolnai megdonálcból mentem bábolnára. Út közben előttem ment egy kamion, A kamion mögött elfutott egy humánszerű lény, fekete árnyékként láttam, egyenesen a kukoricásba futott...


Kérdeztem a mellettem lévőket , busszal mentem, hogy ti láttátok az a valamit ami a kukoricásba futott.. MOndták hogy ők nem látták, de én láttam, nagyon gyors volt..


azért láthattam csak én mert nekem végig az utat kellet figyelnem mivel én vezettem... Lassítottam is és benéztem a kukoricásba de nem láttam semmit.

2011. aug. 31. 16:28
 7/9 Tom Benko ***** válasza:

Hű, aztaaa! :)

A hét évesen látott valami lehetett szinte akármi. A gyerekeket nem véletlenül nem lehet tanúként felhasználni. Hét évesen az ember még elég nehezen képes megkülönböztetni az álmait a valóságos tapasztalatoktól, főleg, ha elég reálisak. Az egy hete látott is bármi lehetett, ugyanis a perifériás látás nem alakfelismerő, tehát akár egy őzet is láthattál.

2011. szept. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
a fenét őz, az egy plejád volt, de legalábbis egy szürke
2011. szept. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem egy darabig ne ülj volánhoz.
2021. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!