Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit álmodtál az éjszaka? :D

Mit álmodtál az éjszaka? :D

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Veled álmodtam, de nem mesélem el, mert elpirulnál.
2011. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt álmodtam hogy egyűtt lovagoltunk,és te voltál a LÓ.
2011. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szamárosdit játszottunk,én voltam a gazdád és te IÁ-ztál.
2011. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azt álmodtam hogy Bear Grylls fogva tartott engem és Indiana Jones-t egy börtönben. Miután az ebédszünetben lebirkóztuk Chuck Norris-t és Neo-n kerezstül üzentünk Machete-nak, jött Will Turner és kiszabadított minket, mint Jack Sparrow a Karib-tenger kalózai 1-ben. Menekülés közben a börtönőr Hulk Hogan majdnem elkapott minkett de ráúszítottam az egykori cellatársamat, Mr. Magoo-t, így megtudtunk lépni. Beszálltam Indianaval a kocsiba de útközben David és KITT elkezdtek üldözni. Hosszas autóüldözés után a vonat Dom Cobb álmából (az Eredetből) megjelent és felszálltunk rá Indiana-val. A vonaton ott volt Davy Jones és rá akart venni minket hogy szolgáljuk 100 évig. Kihívtam egy póker partyra és legyőztem egy royal flush-el. Mérgében lezavart minket a vonatról. A Pandorán dobott ki minket. Megtaláltuk Jake Sully-t és Chewbaccát, meg Horatio Caine-t, akik elmondták, az erdőben Robin Hoodra vadásznak. Megkerestük Robint aki egy Csillagkapuval elküldött minket a Roxfortba. Miután útba igazítottam az eltévedt Gandalfot, Dumbledore munkát adott nekem és Indiana-nak. És varázslóésboszorkányirodalomtanár lettem, Indiana meg mágiatörténész és bűbájrégész, mellékesen mágiaügyi kincsvadász
2011. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

előzőt folytatva...

Hát ezt álmodtam tegnap

2011. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én azt hogy borjúfókák támadtak meg és üvöltve ébredtem xD
2011. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

előzőnek

az se rossz :D

de szerintem így is én álmodtam a legjobbat (Indiana Jones, meg Horatio Caine a Pandorán)

2011. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én megálmodtam, hogy ezt fogod kérdezni.
2011. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 D.. ***** válasza:
Azt álmodtam, hogy egy fiú bármit megtenne értem és arra kértem h az egész osztály előtt öltözzön le..megtette..közbe mi meg akciófilmet forgattunk és az volt a feladatom, h a padokon ugrándozva harcoljak az osztálytársammal(Laurával) magassarkuba mint a Charlie angyalaiba...
2011. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!