Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan hogy éjszaka felébre...

Van olyan hogy éjszaka felébredsz és akár sikoltassz egyet mert valami rémisztöt álmodtál, vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
felébredni már egy csomószor felébredtem,de sikoltozni ébren sem szoktam. egyszer rugdostam álmomban,elég vad menekülős rémálmom volt:D
2009. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két napja rosszat álmodtam, valaki a sötét lakásban megtámadt, és nem működtek a villanyok , sem a mobilom, Sikoltani akartam, de nem tudtam. Aztán mégis arra ébredtem, hogy kiabálok. Felébredtem, és a lakás sötét volt, de a villany működött...
2009. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer álmodtam azt, hogy a sötét szobámban gépeztem, mialatt pár régirégi ismerősöm kisgyerekként fogócskázott úgy, hogy beugrottak az ablakomon és ki az ajtón:D majd mikor be akartam csukni az ablakot, egy horrorjátékokból ismert zombikutya fejével néztem szembe. Hátrazuhantam az ágyamra, a kutya vicsorogva, ugatva szabadult be a szobámba, én meg felébredtem arra, hogy kis híján azt üvöltözöm: Kutya, kutya! :D

Eddigi első és egyetlen ilyen álmom. Érdekes volt:D

2009. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!