Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az emósok miért vagdossák fel...

Az emósok miért vagdossák fel az ereiket? Mi ebben a jó?

Figyelt kérdés
Nem egy ismerősöm van, akik az emonak vallják magukat, de egyik sem tudott értelmes választ adni erre az agyament viselkedésre. Emiatt hihetik sokan, hogy az emok öngyilkosságokat kísérelnek meg.
2011. márc. 29. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyira el van takarva a szemük, hogy nem látják hova suhintanak azzal a vacak késsel.
2011. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az Emo szó, eredetileg az Emotional (lelkibeteg) szó rövidítve, "magyarosítva". Az Emo-knál az ér vagdosása a fájdalom szeretete, az öngyilkosság megkísérlése, a depresszió divatként alakult ki. Az Emo-k azért járnak feketében, mert ez tükrözi a lelki világukat. Szerintem csak pár tini hülyesége. De egy szó mint száz, azért vagdossák az ereiket, mert gyermekkorukban nem figyeltek rájuk, nem voltak barátaik, és ezzel szeretnék felhíni magukra a figyelmet.
2011. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz ilyen baromságokkal. ha belegondolsz egyébként pont jól jön ki a dolog, ezek a hülye emósok vagdossák az ereiket mert találtak egy stílust ami nem átlagos de nem vették észre hogy nem jó. viszont ehez a stílushoz hozzá tartozik az érvágás és ők teljes erőbedobással szeretnének emók lenni, és itt jön képbe az amit az elején mondtam hogy pont jól jön ki. Egy ilyen idióta aki egy stílus miatt vagdossa az ereit az vágja is el. Egyébként mikor hallottál olyanról hogy egy emós elvágta az erét?? Én még soha, úgyhogy nem kell komolyan venni főleg ha egy emós mondja hogy fel fogja vágni az ereit. Tuti nem fogja.... (viszont ha nem emós akkor lehet:D)
2011. ápr. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!