Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert vagdossak magukat a...

Miert vagdossak magukat a "fiatalok"?

Figyelt kérdés

Kivancsi vagyok azoknak a valaszaira akik mar egyszer is kiprobaltak, hogy miert??? Nem jo az eletuk? Vagy miert??? Mikre gondolnak azokba a szornyu pillanatokba?

Tenyleg komolyan gondoljak?

Szoval nem ertem!?

A kornyezetembe senki nincs akitol megkerdezhetnem, szerencsere!

Koszi elore is az oszinte valaszokat!


2008. jún. 18. 05:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem tetszik nekik az élet,nem akarják h önmaguk legyenek
2008. jún. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

én kipróbáltam, mert azt mondták, jaj de jó, a testi fájdalom elnyomja a lelki fájdlmat. de nekem valahogy nem fájt annyira, csak vérzett mint állat, szal többet nem csináltam.

és a figyelmet is próbálják magukra felhívni... ez afféle segélykiáltás, h magányosak és figyeljenek rájuk, meg szeressék őket... és sztem senki nem olyan hülye, hogy divatból csinálja, aki ezt teszi, annak biztos van valami baja.

2008. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

most ez trendeee, ennyi. csináljuk mi is... szánalmas az egész. hatalmas világfájdalma lehet, egyeseknek, de azért nem akarják magukat megölni, de mindegyik mondogatja, hogy ezért vagdossa magát. Sok sikert, de legalább függőlegesen vágnák a baszott karjukat.

lehet lepontozni, leszarom.

2008. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Valóban, ez a trendi most. Nagyon összefügg az emos stílussal. Meg ugye, ha megvágják magukat, vagy vagdossák, úgy fogják gondolni, hogy hipermenők, és mindnenki velük akar majd ezután foglalkozni... én nem ismerek olyat, aki ezt ne tartaná kínosnak. Meg amúgyis, nem a fájdalomról szól! Mindegyik ezután mutogatja, vagy próbálja eltakarni rikító színű kendővel...hja, mert az nem feltűnő.
2008. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is nevetséges, ha valakinek 14 éves korában ekkora világfájdalma van; mi lesz vele akkor ha belép a munka világába és el kell mondjuk magát tartania, meg mondjuk még ha vinni is akarja valamire?
2008. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Én dolgoztam lelkileg sérült gyerekekkel. Volt egy 7 éves kislány, aki állami nevelt volt, nevelőszülőkhöz került, akik nem megfelelően foglalkoztak vele. A kislány rendszeresen harapta magát, egészen húsig....gondolom nem divatból.
2008. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Mert rossz az életünk. Én csináltam, tavaj, 17 éves vagyok. Sohase kojmolyan, csak hogy fájjon. Nem feltünőség. Bár tudtam , hogy nemjó amit teszek. Barátaimnak szóltam és nemugy vezettek le a "rossz utról" ahogy kéne, megtették, és köszönöm nekik. De megnyugtatott, amikor azt csináltam. Alig vártam, hogy hazamenjek és csinálhassam. Már kellett, hogy megtegyem.amugy összesen 110 vágás volt a kezemen és a lábamon. De semmi nemlátszik. eltűnt minden. Belül kívül. Bár megint kezd minden rossz utra menni. De inkább tombolok egyett és üvöltök és utánna vigyorgok a szemetek szemébe. Azért csináljuk/tuk, Mert nembiztos hogy meghallgatnak mások, könnyeb..
2008. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
en nem vagdosom magam, a legjobb baratnom igen:S o emos:(( szerintem figyelemfelkeltes!!!
2008. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én vagdostam magam 13-14 éves koromban szal így kb egy évig. Először csak tűvel karcolgattam aztán jött a penge. Mikor volt valami fájdalmam, bajpom esetleg egy nagy veszekedés után oylan megnyugtató érzés volt.14 éves koromban beláttam h ez így nemjó, miért magamban tegyek kárt mások miatt? Aztán szépen abbahagytam. Sosem csináltam olyan hűde mély sebeket, csak karcoltam és utána rögötön vérzett. És mégis jólesett. Több mint egy éve nem csináltam (de a pengéim azért megvoltak, h kibírom-e a "csábítást"). Egyik nap olyan 2 hete iszonyatosan nagy veszekedés(amugy is pasikkal is bajlódom nem gyengén, túlzás nélkül). Nah mentem szobámba rögtön elő és .. egy egészen szép mély seb lett ott.. semmi 'komoly' nem történt (hála Istennek) szereztem wc papírt és elállítottam a vérzést.. hát jó 10 percembe telt.. Anyu tudja h régeben csináltam és egyből kérdezte (2hete) h mi van a kezemmel.. kérte mutassam meg neki.. aztán később még ő kötötte be nekem. Rögötn kidobáltam az összes pengét, mert ha akkor kicsivel arrébb, kicsivel mélyebbre sikerül az a 'karcolás' akkor most nem vagyok itt. Én aki csináltam azt tudom mondani, hogy aki sosem csinálta az nemtudja milyen érzés, csak annyit tud h 'nemjó', aki csinálta, pedig belátja idővel h nem kell neki ez a 'megoldás' és 'kinövi'. Hja és igen.. van aki divatból csinálja.. tapasztalat
2008. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Akik vagdossák a karjukat, eszükbe jut-e, hogy ha valaki meglátja a hegeket mire gondol?

Nekem egy összevagdalt alkarról az jut az eszembe, hogy ez az ember biztos börtönben volt valamiért!

Ugyanis ott szokás ilyet csinálni, (falcolásnak, hívják) néhány nap betegszabadság kedvééért!

De ha meg is magyarázza, az ilyen minimum labilis elmeállapotú, munkára nem alkalmas!

Ha meg a divatot említi, akkor könnyen befolyásolható, ergo megint csak alkalmatlan mindenre!

2008. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!